Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Slovenské celebrity

Večer plný ženskosti a krásy prilákal mnohé známe tváre spoločenského života. V nádherne vyzdobených priestoroch dress code white chic casual?

Zmyselné vône v sebe nesú silu osobnosti, stopu i vnútornú iskru, ktorá prerastie do spaľujúceho ohňa. Symbolom tejto podmanivej esencie je bohyňa, ktorú zosobňuje energická diva Dara Rolins

Ktoré známe tváre si nenechali ujsť tento krásny večer a ako sa obliekli na vopred určený dress code: white chic casual?

Sledujte: VIDEO: Ikonický bob účes Zuzany Čaputovej: Jej dvorný hair stylista prezradil, ako jej ho vyčaroval

FEMINITY TV: Vychutnajte si tento krásny večer s nami a prezrite si outfity, ktoré zvolili známe tváre

 

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins bola divou večera a tomu mala prispôsobený aj styling. Bielo-zlatá kombinácia z nej vykúzlila skutočne očarujúcu dámu a zlaté čižmy boli príjemnou bodkou za celkovým stylingom.

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová si obliekla jednoduché šaty s golierom, ktoré skombinovala s teniskami. Páči sa nám tento nenásilný štýl a moderátorka tiež potvrdila fakt, že tenisky vyzerajú skvelo aj so šatami, len treba vedieť, ako na to.

Veronika Nízlová

Romantika ide ruka v ruke práve s bielou, ktorá bola na pozvánke predpísaná. Speváčka Veronika Nízlová siahla po volánových šatách a pozornosť upriamila na nohy. Tohtoročná skorá jeseň a počasie praje práve šatám a posledné dni preto naplno využila v spojitosti so sandálikmi na remienku.

Barbara Jagušák Heribanová

PR manažérka Barbara Babsy Jagušák vždy prekvapí svojím výberom outfitu do spoločnosti a inak to nebolo ani tentoraz. Baví nás, že nikdy nevieme, čo od nej čakať a necháva nás tak trochu v napätí. V nežnej bielej pôsobila veľmi prirodzene a sebaisto. 

Alena Heribanová

Moderátorka Alena Heribanová zvolila na túto príležitosť veľmi elegantný štýl oblečenia. Roky si drží status dámy, ktorá vie, ako sa chodí do spoločnosti a veľmi príjemne sa na ňu pozerá. Pre mnohé ženy tak ide skutočne príkladom.

Soňa Müllerová 

Moderátorka Soňa Müllerová má v obľube sukne v midi dĺžke a tentokrát jednu takú skombinovala s bielym dvojradovým sakom. Svieži outfit vyzerá na pohľad jednoducho, no aj jednoduchosť vedieť nosiť je niekedy doslova umenie. Inšpiratívne.

Emma Tekelyová

Moderátorka Emma Tekelyová svojím stylingom takisto krásne ladila do prostredia. Tylovú sukňu skombinovala s pulóvrom, čo oceňujeme. Mixovanie štýlov s takýmto výsledným efektom – na to treba mať presne definovaný svoj vlastný štýl.

Miroslava Dobiš Michalková

Blogerka Miroslava Dobiš Michalková sa s módou rada hrá a svedčí o tom aj jej outfit, do poslednej bodky zladený. Mirka mala na sebe aj baret – jeden z najkľúčovejších doplnkov nastávajúcej sezóny. Tak čo, vyskúšate?

Neprehliadnite: Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?

Carmel Buckingham

Speváčka a sestra Celeste, Carmel Buckingham má osobitý štýl a to nás na nej baví. V bielom nohavicovom kostýme jej to pristalo a musíme vyzdvihnúť výber topánok v podobe bker boots, ktoré outfit správnym smerom „rozbili“, v zachovaní si mladistvého looku.

Viac zaujímavých outfitov si pozrite v našej GALÉRII.

spolu hlasovalo 1171 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe