Presunúť na hlavný obsah

Bond girls a red carpet: Katarína Cibulková vie, ako byť dámou v každom veku, dcéra Dominika po zmene imidžu žiari

Slovenské celebrity

Bratislava zažila po prvýkrát predstavenia Bondovky v opere v Slovenskom národnom divadle netradične už v auguste. Ako sa premenili prítomné dámy vďaka šperkom ALO diamonds a v čom zažiarili na červenom koberci?

Na unikátny dvojdňový bondovský maratón riaditeľ Opery SND Rastislav Štúr pripravil koncert filmovej hudby z tvorby oscarového skladateľa Johna Barryho. Zaslúžený niekoľko minútový standing ovation od vyše 1500 divákov si Celeste Buckingham a Martin Madej pod taktovkou dirigenta Opery SND Martina Leginusa  naplno vychutnali. 

Prečítajte si: VIDEO: Vlastnosti, vďaka ktorým je stále na výslní: Daniela Peštová si buduje kariéru modelky už desiatky rokov

Katarína Cibulková

Mama úspešnej tenistky Dominiky Navara Cibulkovej, Katarína Cibulková zažiarila v bielych šatách s rozšírenou sukňou, ku ktorým zvolila jemné doplnky. Elegancia jej koluje v krvi a táto žena vie, ako byť dámou v každom veku a za každých okolností. 

Dominika Navara Cibulková

Úspešná tenistka Dominika Navara Cibulková po tom, čo zmenila imidž a s účesom išla nakrátko, doslova žiari. Svoj look zvýraznila aj šperkami tón v tóne a vyzerala skutočne okúzľujúco a sviežo. Bravo.

Lenka Šoóšová

Moderátorka Lenka Šóošová má v móde svoju vlastnú cestu a to sa nám na nej páči. Prvky hippies štýlu sú momentálne veľmi IN a k nej tento prirodzený štýl veľmi ladí. Sympatický manželský pár vždy vykúzli úsmev všade tam, kde sa objavia a vyžarujú pozitívnu auru.

Celeste Buckingham

„Vždy som bola fanúšikom bondoviek a možnosť koncertovať so 100 členným orchestrom a zažiť túto atmosféru bolo pre mňa veľkou výzvou, ktorú som si však naplno užila. Atmosféra a reakcie publika, ktoré sme ako muzikanti na javisku mali možnosť zažiť sú neopísateľné..,” prezradila Celeste Buckingham po predstavení.

Michaela Ľuptáková

So speváčkou Celeste Buckingham dlhodobo spolupracuje talentovaná slovenská dizajnérka Michaela Ľuptáková, ktorá vytvorila dva modely šiat špeciálne na tieto predstavenia. Bondovskú atmosféru a honosnosť šiat a celého večera však naplno podčiarkli diamantové šperky v bielom a žltom zlate. Hodiny príprav a konzultácií ohľadom šperkov s návrhárkou šiat vytvorili estetický zážitok, aký je na doskách opery Slovenského národného divadla vidieť málokedy. „Touto cestou by som sa chcela poďakovať Miške Ľuptákovej za krásne šaty a ALO diamonds za ikonické diamantové šperky, ktoré celý večer ešte viac umocnili,” povedala na margo svojho stylingu speváčka.

Neprehliadnite: Ako svadbujú slovenské celebrity? Inšpirujte sa ich šatami, ktoré si obliekli ako hostia

James Bond a legendárne piesne

Diváci mali možnosť vypočuť si pätnásť ikonických piesní z filmov James Bond, ktoré poznáme v interpretácii takých velikánov ako Louis Armstrong, Tom Jones, Paul McCartney, Nancy Sinatra, Adele, alebo Sam Smith. Pieseň Writing´s On The Wall získala cenu Oscar od Americkej filmovej akadémie, počas tohto večera ju mali diváci možnosť počuť v podaní Martina Madeja. Dych vyrážajúca interpretácia slávnej piesne Golden Eye od vynikajúcej Tiny Turner v podaní Celeste Buckingham si zaslúžila aj prídavok po skončení predstavenia. K tomuto repertoáru neodmysliteľne patrila aj pieseň „Diamonds Are Forever”, ktorú Celeste zaspievala v sobotný večer so šperkami, ktoré boli zdobené viac než 2000 diamantmi v celkovej hodnote presahujúcej 150-tisíc Eur. Drahé šperky, ale aj pôvabné bond girls mali možnosť diváci vidieť aj v showroome ALO diamonds, ktorý bol rovnako ako bondovský Aston Martin DBS súčasťou foyer SND.

- Najčítanejšie -