Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Oslava narodenín IEM SPA: Alena Pallová vo vášnivej červenej, Simona Brnová ako módna ikona a ďalšie

Slovenské celebrity

Na oslave 1. narodenín luxusnej neinvazívnej estetickej kliniky IEM SPA sa zišli tie najkrajšie ženy na jednom mieste. Ako sa na tento večer prichystali a ako im to pristalo?

Rok po otvorení patrí IEM SPA k najmodernejším a najvyhľadávanejším neinvazívnym estetickým 

klinikám na Slovensku a buduje si stabilnú domácu i zahraničnú klientelu.

Prečítajte si tiež: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

IEM SPA oslávilo svoje prvé narodeniny. Neinvazívnej estetickej klinike, ktorej ambasádorkou je topmodelka Daniela Peštová, prišlo popriať všetko najlepšie takmer 200 hostí, medzi ktorými nechýbali verejne známe osobnosti. Event, ktorý IEM SPA pripravilo v spolupráci s luxusnou značkou hodiniek Hublot, si hostia užívali v priestoroch IEM SPA na Dvořákovom nábreží v River Parku.

FEMINITY TV: Oslava 1. narodenín neinvazívnej estetickej kliniky IEM SPA

 

Za IEM SPA stoja dve úspešné a krásne ženy – Alena Pallová a Romana Škamlová, ktoré spojili svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a podnikania a vytvorili jedinečný koncept denného spa, ktoré s vlastným tímom odborníkov už celý rok ponúka svojim klientom širokú škálu neinvazívnych skrášľujúcich, omladzovacích a ozdravovacích metód s využitím najmodernejšej technológie. 

Alena Pallová

Majiteľka IEM SPA Alena Pallová si na tento výnimočný večer obliekla jednoduché krátke šaty županového strihu. Rafinovaná voľba doplnkov v podobe pančušiek a clutch kabelky dotiahli outfit k dokonalému looku, nehovoriac o looku v podobe vizáže.

Simona Brnová

Bývalá Miss Simona Brnová mala vždy skvelý cit na výber stylingu a musíme povedať, že aj tentokrát jej outfit do spoločnosti odrážal presne to, čo chce nosiť moderná žena. Simonine stylingy sú rozhodne príkladom toho, ako to robiť. Klobúk dolu. 

Romana Škamlová

Podnikateľka a bývalá Miss Romana Škamlová oslávila 1. narodeniny vo flitrovaných mini šatách s hlbokým výstrihom do tvaru písmena V. Veľmi ženský outfit, ktorý nechá vyniknúť do popredia všetko to, čím sa žena s krivkami ako má Romana rozhodne môže pochváliť.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Magdaléna Šebestová podobne ako jej predchodkyňa ukázala kúsok bruška v podobe crop topu. Obidve dámy tým potvrdili fakt, že aj po materstve konkurujú mladším ročníkom, o stylingu ani nehovoriac. 

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová prišla osláviť prvé narodeniny IEM SPA naozaj neprehliadnuteľne. Zo svojho šatníka tentoraz vybrala kostýmový komplet v podobe nohavíc a vesty. Pánsky chic však vyvážila ženským dekoltom a bola femme fatale večera. 

Denisa Mendrejová

Bývalá kráľovná krásy Denisa Mendrejová sa môže pýšiť nohami až do nebies. Jej styling hovorí za všetko, Denisa presne vie, v čom sú jej plusy. Ceníme tiež zmenu imidžu v podobe prirodzených vĺn.

Kristína Kormúthová

Moderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová miluje chanelovský štýl a o tom vypovedá aj jej šatník. Prednosti tejto dámy jednoznačne smerujú k jej štíhlym nohám. Veľmi elegantný, nadčasový model v kohútej stope, charakteristickej pre toto obdobie, zapôsobila. 

Katarína Mihal Mánová

Sestra Aleny Pallovej Katarína Mihal Mánová stavila na eleganciu a v čiernych šatách pôsobila ako dáma. Nežná blondínka má rada strihy, ktoré podčiarkujú ženskosť a opäť tak ukázala, že žena by v spoločnosti mala byť ženou. Súhlasíte?

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská prišla na narodeninovú párty v kostýme, v ktorom nechala ako extravagantný kúsok vyniknúť práve blúzku s golierom. Práve ten zdobila mašľa, ktorá je veľmi dominantným detailom jej looku. Originálne!

Neprehliadnite: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Ivana Gáborík

Tanečnica a influencerka Ivana Gáborík upútala ako inak, svojimi ultra štíhlymi nohami. Nežná kráska má módu v malíčku a jej outfit je toho živým príkladom. Ivana sa zamerala na čipku, ktorá lichotí ženským krivkám za každých okolností. Táto žena si vždy dá záležať.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová zvolila čierne pletené šaty v midi dĺžke, ktoré jej kopírovali siluetu. Veľmi ženské, elegantné a nadčasové. Dôkaz, že niekedy stačí málo a práve v jednoduchosti sa skrýva úspech.

spolu hlasovalo 885 ľudí

IEM SPA ako prvá estetická klinika v Európe vlastnila najmodernejší revolučný prístroj na odbúravanie tuku a budovanie svalstva – Emsculpt. Jej klienti majú možnosť využiť celotelovú kryokomoru, cvičenie pilatesu na reformeroch či služby HAIR SPA pod vedením kaderníckej špičky Mária Nguyena

Kde nepomáha súčasná veda a technológia, ponúka riešenie Ambulancia tradičnej čínskej medicíny. Rozsiahle portfólio služieb IEM SPA dopĺňa dermatologická urgentná ambulancia, venerologická ambulancia zameraná na prevenciu pohlavných chorôb či špecializovaná alopetická ambulancia zameraná na liečbu vlasových porúch. 

Zakladateľky pri budovaní IEM SPA mysleli na najnáročnejšiu a časovo zaneprázdnenú klientelu a preto do konceptu zapracovali VIP Room, kde si klient môže nakumulovať súbežne niekoľko procedúr naraz, čím výrazne ušetrí svoj čas. IEM SPA sa v horizonte jedného roka etablovalo na slovenskom trhu a s hrdosťou môže konkurovať najmodernejším zahraničným klinikám.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus