Presunúť na hlavný obsah

Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

Slovenské celebrity

Raper Kali a jeho vyvolená nevesta Alica pôsobia od začiatku ako zohraná dvojica, ktorá sa jednoducho našla. Preto ju zamilovaný Kali neváhal požiadať o ruku a Alica sa s nami podelila aj o pár detailov a najkrajších okamihov pred aj počas svadby.

Pred svadbou si dopriala aj skrášľovacie procedúry

Hoci ako každá nevesta tesne pred svadbou mala aj Alica veľa povinností, nehovoriac o tom, že sa stará aj o ich malú dcérku Nelly, dopriala si pred svadbou nejaké tie skrášľovacie procedúry. Sama to na svojej sociálnej sieti aj okomentovala takto: „Keďže svadba klope na dvere a s mojou dcérkou trávim skoro 100% času, tak tu si viem nakombinovať viaceré procedúry naraz... a NELLY vedľa spinká... Dnes som absolvovala takéto kombo: EXILIS – neinvazívny lifting na kontúry tváre a EMSCULPT – budovanie svalovej hmoty na bruchu... ešte párkrát a mám 6pack... aaa na záver masáž tváre od Danici, tak to je iná paráda...,“ pochvaľovala si vtedy ešte len budúca nevesta procedúry, ktoré tiež poslúžili k tomu, aby vo svoj veľký deň vyzerala ešte krajšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alica (@alicanails),

Mohlo by vás zaujímať: Ako svadbujú slovenské celebrity? Inšpirujte sa ich šatami, ktoré si obliekli ako hostia

Jej manžel ju vie stále prekvapovať

K príjemným predsvadobným aktivitám, ktoré snúbenci absolvujú, patrí rozhodne rozlúčka so slobodou. Podľa Aliciných slov na sociálnej sieti, ona o gýčové rozlúčky so slobodou nikdy nestála, ale vďaka jej budúcemu manželovi, ktorý jej chcel tento zážitok dopriať, ho skutočne absolvovala a teraz na to spomína len v dobrom: „Vždy keď kladiem odpor, tak sa to aj tak stane... takže limuzína, závoj, v podniku korunky, balón, všetko bolo a to sme mali ísť na poslednú večeru ako frajeri... ale vo výťahu vraví, ale ja s tebou nejdem a otvorím dvere a tam moje gazdinky... moc vám ďakujem za super večer a milovanému za to, že stále sa mu darí prekvapiť ma,“ opísala dojmy z jej nezabudnuteľnej rozlúčky so slobodou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alica (@alicanails),

 

 

K plánovaniu svadby privítala pomoc

Alica nám prezradila, že svadbu neplánovala celkom sama. Popri starostlivosti o ich malú dcérku by toho mala viac než dosť. Takže najskôr svadbu začala organizovať s Kaliho promotérom, no potom zistila, že potrebuje aj tak pomoc, preto oslovila vraj úžasnú svadobnú koordinátorku Mišku, ktorej veľmi ďakuje.

Svadobný deň nezačal tak, ako by chcela, nakoniec to bolo to najlepšie

Tiež priznala, že sa zobudila do svadobného dňa, ktorý nebol jej vysnívaným , ale: „Prežívala som celú prípravu, celú svadbu, chcela som, aby to bolo tip top... Priznám sa, že mi nenapadlo, že bude pršať, ale keď som si povedala, že takto to má byť a obrad nebude pod stromom, ale v stodole, tak som sa uvoľnila, prijala to a bolo to najkrajšie, čo sa stalo.“ Dôležité napokon pre Alicu bolo, aby na jej svadbe nechýbal nikto, predovšetkým jej mama, ktorá má zdravotné problémy a preto bola šťastná, že všetci napokon prišli. To bol jej sen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Frank Štabrila (@frank.stabrila),

Čítajte tiež: Slovenky ako nevesty: Twiinska stavila na hlbší dekolt, Domi Navara Cibulková a Ivana Gáborík siahli po rafinovanosti

Svadobné šaty našla hneď, výzdobu ladila k nim

Alica nám prezradila, že svadobné šaty chcela mať v boho štýle, pretože v takých sa cíti najlepšie: „A našla som ich hneď v druhom salóne.“ Hoci túžili mať s Kalim svadbu uprostred prírody a bosí, čo napokon nevyšlo kvôli dažďu, prostredie stodoly malo svoje čaro a teraz vedia, že to bolo to správne miesto pre ich svadbu.. Čo sa týka výzdoby, Alica túžila po niečom jednoduchom: „Biela verzus zelená, áno, aby sa to hodilo aj k šatám, zelené listy a biele sviečky.“

Neprehliadnite: Jasmina Alagič ako prekrásna nevesta: V týchto šatách sa vydávala na nádvorí rozprávkového zámku!

Najkrajší moment pre nevestu bol ešte umocnený ich malou dcérkou

Hoci podľa vlastných slov na sociálnej sieti Alica snívala o svadbe od 18-tich rokov, troška si počkala, ale stálo to za to. Pre každú nevestu je tým najemotívnejším snáď moment, keď kráča k oltáru za svojím ženíchom, pre Alicu to bolo ešte krajšie vďaka tejto malej osôbke: „Najkrajší moment bol, keď prichádza nevesta za svojím manželom, ktorý drží ich spoločnú dcérku v náručí."

- Najčítanejšie -