Presunúť na hlavný obsah

Aj po porôde sa možete rýchlo dopracovať k super postave: Tieto známe mamy sú toho jasným dôkazom

Slovenské celebrity

Pokiaľ si myslíte, že po pôrode už nikdy nebudete vyzerať ako predtým, mýlite sa. Tieto známe krásky totiž nikdy nevyzerali lepšie ako po tom, čo sa stali maminami.

Napriek tomu, že si na úlohu mamy ešte len zvykajú, nikdy neboli krajšie. Tieto známe Slovenky sú jasným dôkazom toho, že materstvo ženám na kráse jednoznačne pridáva. Veď posúďte sami. 

Sledujte: VIDEO Dominika Cibulková ako módna ikona: Tento exkluzívny kúsok je vraj Top!

Monika Sakmanová

Sympatická tanečníčka Monika Sakmanová, si naplno užíva úlohu mamy. Vždy mala skvelú postavu, o tom niet pochýb. No len pár mesiasov po pôrode synčeka, predviedal figúru, na ktorej nenájdete ani jednu chybičku. Vidieť, že telo si jednoducho pamätá. A keďže sa o neho krásna brunetka skvele starala pred pôrodom, teraz sa jej to v dobrom vrátilo. 

Ľubica Šimiaková

Bývalá Miss Universe SR Ľubica Štepánová, dnes už Šimiaková stihla toho v poslednom období celkom dosť. Vydala sa za lásku svojho života a v tom čase už nosila pod srdcom uzlíček šťastia. Malý Martinko je vytúžené bábätko a tak plavovláska vôbec neriešila popôrodné kilá. Hoci ako sama trvdila, neodišli hneď v pôrodnici, no len pár mesiacov potom. Stačilo si nastaviť denný režim, zosúladiť sa s dieťatkom a hotovo. Dnes Ľubica vyzerá viac ako perfektne. Klobúk dolu!

Prečítajte si tiež: Dovolenková destinácia, ktorú sa oplatí vidieť: Slnečné Taliansko si získalo srdcia známych Sloveniek

Martina Valková 

Na topmodelku Martinu Krnáč Valkovú by naozaj málokto tipoval, že je už dvojnásobnou mamou. Martina mala vždy telo bohyna e nezmenili to ani dva pôrody. Prechádzky a dojčenie totiž dokážu naozaj zázraky. Pri pohľade na túto krásku je jasné, že aj potom ako sa stanete mamou môžete vyzerať úžasne a nemusíte denne cvičiť. 

Adriana Ohanian Sklenaříková

Supermodelka Adriana Ohanian Sklenaříková, ktorá je známa po celom svete, zrejme objavila recept na krásu. Plavovláska totiž vyzerá naozaj atraktívne a postavú má lepšiu ako mnohé dvadsiatničky. A to aj napriek tomu, že jej dievčatko ešte neoslávilo ani prvé narodeniny. Adriana vie, že starostlivosť o bábätko je náročná a popôrodné kilá, s ňou išli preč. Ak sa totiž sústredíte v prvom rade na dieťa, ani si nestihnete uvedomiť, ako ste sa ľahko dostali na pôvodnú váhu.

Neprehliadnite: Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

- Najčítanejšie -