Presunúť na hlavný obsah

Tieto sexi Slovenky začali svoj rok naozaj exoticky: Magda Šebestová či Dara Rolins ukázali bezchybné figúry!

Slovenské celebrity

Známe Slovenky sa rozhodli začať príchod nového roka v exotických krajinách a ich dokonalé fotografie v plavkách hovoria za všetko. Nahliadnite do ich súkromia a inšpirujte sa ich vysnívanými dovolenkovými destináciami, či bezchybnými krivkami.

Slnko, more, pláž a pozitívna energia. Tak nejako by sa dal opísať začiatok nového roka pre naše krásne Slovenky, ktoré sa ho rozhodli odštartovať naozaj netradične. Zimné obdobie a chladné dni vymenili za prekrásne pláže a exotiku. Tieto horúce zábery patria k našim obľúbeným za posledné dni na Instagrame!

Prečítajte si aj: Tieto krásky plánujú svadbu v roku 2018: Pozrite sa, pre koho bude nový rok skutočne magickým

Erika Palkovičová

Slovenská modelka Erika Palkovičová nás neustále ohuruje inšpiratívnymi zábermi zo Sydney, kde sa momentálne nachádza. Krásna a úspešná modelka z agentúry Elite Bratislava odštartovala nový rok neobyčajne, o čom svedčia aj jej jedinečné momentky z pláže.

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins sa rozhodla užiť si prvé januárové dni naozaj bezstarostne a za svoju vysnívanú dovolenkovú destináciu si vybrala práve Bali. Talentovaná diva sa vybrala na tento indonézsky ostrov spoločne so svojou dcérkou, kde si užívajú horúce a slnečné dni.

Magdaléna Šebestová

Misska a sexi mamička Magdaléna Šebestová dovolenkuje momentálne v slnečnom Dubaji a na svojom instagrame sa pochválila dokonalou fotografiou v plavkách. Príťažlivá brunetka prežíva radostné chvíle, o čom svedčí aj jej bezstarostný úsmev na tvári. 

Adriana Čerňanová

Topmodelka z Elite Bratislava Adriana Čerňanová oslávila príchod nového roka naozaj exoticky. Na opustených plážach v Mexiku si užíva romantické chvíle so svojím priateľom a musíme uznať, že jej to veľmi pristane. Za bezchybný záber v plavkách si vyslúžila mnoho obdivných komentárov.

Klementína Tomrecaj

Sexi Slovenka s balkánskymi koreňmi si užíva začiatok roka po svojom! Jedinečná módna návrhárka spoznáva krásy indonézskeho ostrova Bali a na svoju sociálnu sieť pridáva množstvo horúcich záberov.  Zdá sa, že na Slovensko sa tak skoro nechystá.

Barbora Franeková

Začiatkom roka odišla na druhý koniec zemegule aj Slovenka Barbora Franeková, ktorá je známa svojou vášňou v cestovaní. Tentokrát sa stala jej cieľovou destináciou Austrália, odkiaľ pridáva šik fotografie z tých najkrajších pláží. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Okúzľujúca česká herečka Sara Sandeva je skutočným objavom: Za svoju krásu vďačí tejto jednej veci

Monika Sakmanová

Krásy indonézskeho ostrova Bali odišla spoznávať aj známa tanečníčka Monika Sakmanová, ktorá sa na dovolenku vybrala spoločne s dlhoročným partnerom. Sexi Slovenka sa necháva unášať romantikou, zákutiami exotickej krajiny a horúcim počasím.

Sestry Nízlové

Sestrám Nízlovým sa taktiež zacnelo za exotikou a tak sa rozhodli spoločne odletieť na Maldivy. Známe dvojičky sa opaľujú na rozprávkovo krásnych plážach, odkiaľ pridávajú aj sexi fotografie v plavkách. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus