Takto trávili Silvester Slovenky: Topmodelka Michaela Kocianová na horách v plavkách, misska Kollárová sa zasnúbila

Krásne a známe Slovenky sa rozhodli ukončiť svoj rok naozaj vo veľkom štýle . Či už oslavovali na horách, na slnečnej pláži alebo vo dvojici, ich posledný deň v roku si užili naplno. Nechajte sa presvedčiť!

Silvestrovská noc očami známych Sloveniek

Silvestrovská noc očami známych Sloveniek

Zdroj: instagram.com/domicibulkova, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/kollarko

Záver roka 2017 je už za nami a my sme zisťovali, ako svoj posledný deň v roku strávili známe osobnosti. Ak by ste si mysleli, že krásne Slovenky svoju silvestrovskú noc pretancovali na najlepších party, mýlili by ste sa! Sexi krásky sa rozhodli osláviť koniec roka po svojom a toto sú ich najkrajšie momenty.

Prečítajte si aj: Dokonalé telo nie je zadarmo: Aké cviky robí v posilňovni Andrea Verešová či Ivana Gáborík Surovcová?

Michaela Kocianová

Slovenská topmodelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová sa vybrala silvestrovať do hôr s partiou priateľov a taktiež aj svojím partnerom. V luxusnom zimnom rezorte si užívala prechádzky krásnou prírodou či hotelové wellness. Na balkóne apartmánu si nenechala ujsť ani rozkošnú momentku, ktorá sa jej naozaj podarila.

Zuzana Kollárová

Misska Zuzana Kollárová sa taktiež vybrala do zasnežených hôr spoločne so svojím priateľom. V posledný deň roka však zažila prekvapenie, ktoré naozaj nečakala. Počas lyžovačky na ľadovci ju jej partner, futbalista Adam Nemec požiadal o ruku a sympatická misska sa neubránila slzám šťastia. Na túto krásnu chvíľu bude spomínať ešte naozaj dlho.

Dominika Cibulková

Slovenská tenistka a známa osobnosť Dominika Cibulková oslávila príchod nového roka naozaj tradične. V krásnom ligotavom outfite, so štýlovou čelenkou a prskavkou v ruke sa nezabudla odfotiť na svoj instagramový profil a popriať všetkým šťastný a nový rok. Musíme uznať, že jej to veľmi pristalo.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová sa tento rok rozhodla stráviť svoj Silvester v lyžiarskom stredisku so svojím priateľom a dlhoročnou kamarátkou Romanou. Krásne Slovenky sa odhodlali aj po prvýkrát v živote vyskúšať jazdu na snouborde a takto im to svedčalo.

Magdaléna Šebestová

Chladné a studené počasie vymenila krásna Magdaléna Šebestová, ktorá sa spoločne s rodinkou vybrala do slnečného Dubaja, kde v trojici oslávili príchod roka 2018. Bývalá kráľovná krásy tak oslávila Silvester s tými, na ktorých jej záleží najviac a na Slovensko poslala takýto pekný pozdrav.

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská sa s partnerom tiež rozhodla vycestovať za teplom, kde spoločne plánovali osláviť silvestrovskú noc. Známa Slovenka však zažila obrovské prekvapenie a okrem nového oka oslavovala aj ich spoločné zasnúbenie. Zdá sa, že láska a šťastné konce naozaj existujú.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská stavila na pokojný a romantický večer v spoločností svojej polovičky. Zaľúbenci si nenechali ujsť ani silvestrovské ozdoby v podobe škrabošiek a vtipných klobúčikov. Zdá sa, že vo dvojici sa oslavuje najlepšie, o čom svedčia aj ich spokojné výrazy na tvári.

Inšpirujte sa: Známe Slovenky a pohľad do ich šatníka: Romantická Alena Pallová, Andrea Verešová stavila na takéto čižmy nad kolená

Veronika Ostrihoňová

Moderátorka Veronika Ostrihoňová sa vybrala do Jasnej spoločne so svojím manželom a rodinkou. Sympatická kráska popriala fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete všetko dobré do nového roka a pochválila sa aj týmto zaľúbeným záberom. Iskričky v očiach hovoria za všetko!

Foto:
instagram.com/domicibulkova, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/kollarko, instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/barborafranekova, instagram.com/alexandraorviska, instagram.com/veronikaostrihonova, instagram.com/meggieseb, instagram.com/janamutnanska
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba