Presunúť na hlavný obsah

Krásna Dominika Cibulková má za sebou skutočne úspešný rok: Aj takto skvele si ho užívala plnými dúškami

Slovenské celebrity

Našej najlepšej tenistke Domi Navaro Cibulkovej sa tento rok skutočne darilo. Pozrite sa, aké neuveriteľné množstvo vecí stihla.

Tvár kampane pre ALO Diamonds

Dominika miluje šperky. Aj preto je jej spolupráca s ALO Diamonds tak dokonalá a ako tvár novej kampane skutočne žiari. Okrem toho, že je skvelá tenistka, má totiž i neuveriteľný vkus nielen čo sa týka oblečenia, ale i doplnkov. Dominika v reklame pôsobí skutočne dokonale a kombinácia tenisu a šperkov má v jej podaní naozajstný šmrnc.

Inšpirujte sa: VIDEO: Dominika Cibulková dostala výnimočný šperk: Ako sa jej páči nový skvost zdobený 101 diamantmi?

Jej spolupráca s ALO Diamonds však siaha ďaleko do minulosti. Táto luxusná značka šperkov jej venovala osobný náhrdelník po výhre v Singapore, na ktorý sa tenistka nevedela vynadívať a my sa jej ani nečudujeme.

Ambasádorka projektu Fashion Sparkling Charity Night

Rovnako tak sa Dominika podieľala i na ďalšej udalosti. V novembri sa ako ambasádorka zúčastnila benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity Night, ktorého výťažok poputoval krásnemu projektu Biela Pastelka. V tento večer sa vyzbierala nádherná suma peňazí a pozvanie prijala jedna z najluxusnejších španielskych módnych značiek, ktorá má viac ako päťdesiatročnú tradíciu, Pronovias.

Práve v šatách z tohto módneho domu sa vydávala i samotná Dominika a keďže jej móda vôbec nie je ukradnutá, svojou úlohou v tento večer bola viac než len poctená.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Otvorenie Envy x Priveé v parížskom štýle prilákalo veľa prominentov: Takto to vyzeralo na párty

Krstnou mamou Envy x Priveé

Dominika sa opäť raz zapojila do skutočne originálneho konceptu. Stala sa krstnou mamou Envy x Priveé, beauty & fashion lounge, kde nájdete nielen kúsky od slovenských a českých dizajnérov, ale aj starostlivosť o vlasy a pleť. Koncept, ktorý na Slovensku skutočne chýbal nadchol i Dominiku.

Aj preto bola možnosťou stať sa krstnou mamou skutočne nadšená a otvorenie týchto krásnych priestorov v Paláci Motesických si užívala plnými dúškami.

Vlastný motivačný diár

Diár od Dominiky už stojí na poličkách v každom dobrom kníhkupectve a nájdete v ňom všetko od receptov na zdravé jedlá až po termíny všetkých dôležitých tenisových turnajov. Dominika tak svojich fanúšikov nielen motivuje, ale prináša im aj všetky dôležité informácie so svojho života. Už teraz má táto jej prvotina neuveriteľný úspech a my sa tešíme, čím nás prekvapí zase v ďalšom roku.

Prečítajte si aj: VIDEO: Dominika Navara Cibulková bola súčasťou Miss Slovensko 2017: Prezradila, kedy sa ona sama cíti žensky a sexi

- Najčítanejšie -