Presunúť na hlavný obsah

Na ruke najkrajšej Slovenky Lujzy Strakovej žiari zásnubný prsteň: S budúcim manželom prekonali aj vzťah na diaľku

Slovenské celebrity

Krásna Miss Slovensko 2015, Lujza Straková sa bude vydávať. Pozrite sa akým prsteňom sa pochválila a v akom štýle sa niesli jej zásnuby. Toto je tiež dôvod, prečo by to snúbencom malo vydržať.

Elegantné zásnuby

Radostným správam v tomto roku v kruhu našich známych tvárí ešte zďaleka nie je koniec. Najnovšie sa radostnou novinkou v podobe zásnub pochválila na svojej sociálnej sieti Miss Slovensko 2015 Lujza Straková. Krásne upravená, po spoločnej večeri s dnes už svojím snúbencom, s pohárom šampanského a so žiarivým luxusným prsteňom vykladaným kamienkami na svojej ruke, pridala k romantickej fotografii aj tento komentár: „Forever...“ Obaja vyzerali pritom ak vystrihnutí z magazínu. Elegantní, dokonca snúbenec aj v obleku, ale najmä nepochybne šťastní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa L U • B E A U T É (@lu.beaute),

Mohlo by vás zaujímať: Česko-slovenské páry, ktoré patria medzi najstabilnejšie: Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní

Kto je jej snúbencom?

Jej budúcim manželom sa tak stane 27-ročný kanadský hokejový brankár Mathieu Corbeil, s ktorým Misska randí už skoro tri roky. Stretli sa na Slovensku, kde Lujza ako jedna z mála Missiek sa rozhodla stiahnuť a vybrala si povolanie make-up artistky vo svojej rodnej Banskej Bystrici. Presne tu stretla svojho budúceho manžela, ktorý tu odohral hokejovú sezónu. Nepochybne ho očarila svojou krásou, ich stretnutia vyvrcholili vzájomnými sympatiami a láska im vydržala dodnes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa L U • B E A U T É (@lu.beaute),

Čítajte tiež: Najromantickejšie zásnuby roka 2018: Tatiana Žideková zažila na vlastnej koži to, o čom sníva nejedna žena

Srší z nich porozumenie a láska

Nielen z ich zásnubnej fotografie, ale aj z ich ďalších na sociálnych sieťach srší skutočne vzájomné porozumenie a láska. Ešte pred časom sa Lujza zamilovane vyjadrila na adresu svojho snúbenca na instagrame takto: „Nájdi si muža, s ktorým chceš stráviť zvyšok svojho života. Niekoho, kto ťa rozosmeje, rešpektuje a správa sa k tebe tak, ako si to zaslúžiš.” Možno práve preto si Lujzin snúbenec povedal, že niet viac na čo čakať a požiadal ju o ruku. Obaja to majú na svoj pomerne mladý vek v hlave takpovediac upratané a preto sa neboja rovnými nohami skočiť do vôd manželstva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa L U • B E A U T É (@lu.beaute),

Neprehliadnite: Pozrite sa, kto si povie čoskoro sladké ”ÁNO”: Viete, ktoré známe Slovenky sa v roku 2019 stanú nevestami?

Prekonali aj vzťah na diaľku

Predpokladom, že by ich láska skutočne mohla vydržať svedčí aj fakt, že táto dvojica si vyskúšala aj vzťah na diaľku. Potom ako Mathieu  odohral hokejovú sezónu na Slovensku, sa vrátil späť do Kanady. Lujza ostala kvôli práci a dokončeniu školy doma. No za priateľom často lietala do Kanady. Vzdialenosť ich teda napokon nerozdelila, ale naopak, o to viac si užívajú každú chvíľu, ktorú môžu jeden s druhým stráviť. Sú si dnes blízki a stále čerstvo zamilovaní. Obom im to prajeme a už teraz sme zvedaví, akou nevestou Lujza bude a v akom duchu sa celá svadba ponesie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa L U • B E A U T É (@lu.beaute),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus