Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Bývalá kráľovná krásy Lujza Straková o svadbe: Takto by mal vyzerať jej veľký deň

Slovenské celebrity

Bývalá kráľovná krásy Lujza Straková prezradila, ako by mala vyzerať jej vysnívaná svadba. To, čo nám prezradila v rozhovore, vás možno milo prekvapí.

Len pred pár dňami sme na krásnom fotení svadobných šiat v Salone Isabell mali možnosť vyspovedať bývalú kráľovnú krásy Lujzu Strakovú. V svadobných šatách jej to pristalo a popri tom nám povedala viac aj o svojej vlastnej svadbe a predstave.

FEMINITY TV: Rozhovor s bývalou kráľovnou krásy Lujzou Strakovou, v ktorom okrem iného prezradila aj to, aký je jej priateľ partnerom

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Viete, ako si získať srdcia našich Sloveniek? Bývalá kráľovná krásy prezradila, čím ju očaril jej priateľ

Lujza vyzerá aj dva roky po súťaži výborne a je vidno, že sa o seba pravidelne stará. Šaty jej pristali a aj ona sama sa v tejto pozícií "nevesty" podľa všetkého cítila dobre. "Nie je to moje prvé svadobné fotenie, ale šaty sú nádherné a nezvyčajné na Slovensko. Ja sa cítim úžasne, keďže fotenie milujem, takže jedno s druhým ide spolu."

Keďže má Lujza už dlhšie priateľa, zaujímalo nás, či si vie aj ona samú seba predstaviť ako nevestu. "Zatiaľ ešte neplánujem a aj keď rozmýšľam o svadobných šatách, stále nemám tú jasnú predstavu, takže myslím, že to ešte časom príde. "

Čítajte aj: VIDEO: Krásna mamina a talentovaná vizážistka Lucia Sládečková o materstve: Toto na svojej dcérke najviac miluje

Napriek tomu, že Lujza pred dvoma rokmi vyhrala súťaž krásy a je zvyknutá na médiá, o svojej svadbe má úplne inú predstavu. Na otázku, o tom, aká by mala byť jej vlastná svadba, odpovedala: "Skôr menšia. Ja som zástancom súkromia a je mi jedno, kde. Hlavne, aby tam bola moja blízka rodina, priateľova rodina a blízki kamaráti." 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe