Ako si zorganizovať večierok na rozlúčku so slobodou? Prinášame vám skvelé dekoračné tipy

Rozhodli ste sa osláviť rozlúčku so slobodou v pohodlí domova a pripraviť vašim priateľkám nezabudnuteľnú oslavu? Vyskúšajte farebne ozdobený interiér, detaily vo forme honosného menu či rôzne doplnky, ktoré oživia váš interiér. Prinášame vám zopár tipov, ako nato!

Rozlúčka so slobodou u vás doma v štýle nezabudnuteĺnej párty

Rozlúčka so slobodou u vás doma v štýle nezabudnuteĺnej párty

Zdroj: Profimedia

Zorganizuje si dokonalú rozlúčku so slobodou v kruhu svojich najbližších priateliek a oslávte ju vo veľkom štýle. Nemusíte sa však vybrať do klubu a kopírovať americké zvyky, vaša rozlúčka môže prebiehať u vás doma. Stačí ak si svoj byt vyzdobíte jednoduchými a milými detailmi, ktoré premenia vás interiér na dokonalú párty. Inšpirujte sa týmito tipmi a buďte hostiteľkou, ktorú budú všetci chváliť.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Tipy na originálne a štýlové svadobné darčeky: Týmto rozhodne potešíte mladomanželov

Farebné potešenie

Vopred si určte štýl, akým by sa mala uberať vaša jedinečná párty. Môžete staviť na farebné kombinácie, pastelové farby či geometrické útvary a ozdobiť nimi celú miestnosť. Nezabudnite na detaily, akými sú poháre na drinky či rozkošné tanieriky na sladké muffiny. Ozdobený by mal byť každý jeden detail.

Ozdobné prestieranie

Chystáte sa pripraviť pre vaše priateľky chutnú večeru, ktorá bude odštartovaním vašej nezabudnuteľnej rozlúčky so slobodou? Dajte si záležať na ozdobnom prestieraní stola a zakomponujte doň špeciálne menu či kvetinovú výzdobu. Celý večer sa tak bude niesť v krásnom štýle a príjemnej atmosfére.

Originálne detaily

Nechajte sa inšpirovať originálnymi detailmi, ktoré dotvoria celkovú atmosféru vašej párty. Prichystajte si pre vašu návštevu drinky, v ktorých budú zastrčené ozdobné slamky, srdiečka či kvety. Tieto roztomilé drobnosti potešia všetkých zúčastnených a budú im vytvárať úsmev na tvári.

Ružový bar

Vymedzte vo svojej miestnosti stôl, ktorý bude slúžiť ako mini bar. Drinky, nápoje či sladké pochutiny môžu byť označené vlastnoručne vyrobenými menovkami so stručným popisom. Oblepte si stenu farebnými nálepkami alebo posypte poháre iskrivými trblietkami. Verte, že tieto detaily si vaše priateľky navždy zapamätajú.

Prečítajte si aj: 5 zákonov, podľa ktorých žijú všetci šťastní ľudia: Presvedčte sa sami, že k absolútnemu šťastiu stačí naozaj málo

Neprehliadnuteľné doplnky

Vaša rozlúčka so slobodou v pohodlí domova sa môže premeniť na naozaj farebnú párty s okázalou výzdobou. Nechajte upustiť svoju fantáziu a vytvorte si ozdoby, ktoré budú naozaj neprehliadnuteľné. Papierové lampióny či dáždniky do drinkov budú mať oveľa väčší úspech v prípade, že si ich vyrobíte sama.

Foto:
Profimedia, Liz Gray, Becki Smith, Sam Henderson, Rennai Hoefer, Jessica Downey, Ikea, Party pieces,Westwing, Zara Home, H&M Home
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba