Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Michaela Kocianová v úlohe návrhárky novej módnej značky: Vymení modeling za novú prácu?

Feminity TV

Počas galavečera Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR sa Michaela Kocianová predstavila ako ambasádorka súťaže, ale i ako návrhárka.

Nový chlebíček?

Michaela jej stálou tvárou agentúry Elite Bratislava, a tak každoročne nechýba ani na veľkolepom finále známej modelingovej šúťaže. A už niekoľko rokov sa objavuje v úlohe ambasádorky projektu. No okrem hľadania nových nádejných tvárí, sa tentokrát vrhla aj na niečo iné.

Neprehliadnite: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

Pár minút pred galavečerom sme zastihli modelku v zákulisí s úsmevom, ale i s menšou nervozitou. Tú zapríčinil debut dlhonohej modelky. Nie, nemala strach z móla, na ktorom sa tiež predviedla. Dôvod je celkom iný - Miška sa vrhla do vôd návrhárstva a práve počas tohto večera ukázala verejnosti po prvýkrát svoje prvotiny. "Ja som už strašne dávno mala niečo nakreslené, no bolo to strašne dlho v šuflíku schované. Potom som mala pár meetingov, kde som však necítila úplne, že to chcem robiť s tými ľuďmi... Ja som presne vedela, ako to chcem, len som potrebovala to "know-how", kto to dá dokopy, presne vie, čo zhonať..," prezradila nám na kameru Michaela, ktorá však ďakuje hlavne svojej spoločníčke Farah, ako aj Sašovi Jánym a celému Elite, že práve na tejto akcii mohla predstaviť svoju kolekciu.

Mohlo by vás zaujímať: Galavečer dokonalých stylingov: Daniela Peštová očarila v nežnej ružovej, Helena Vondráčková ako diva večera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Značka FarahXMichaela K. je také malé "dieťa" symptickej blondíny, ktorá si je vedomá toho, že možno nie každý príjme túto snahu pozitívne. "Beriem to s veľkou pokorou. Viem, že asi veľa ľudí bude kritických, pretože som modelka a nemám sa púšťať do vecí, ktoré neviem... Ale aj keby to dopadlo zle, ľudia by to brali kriticky, i tak som rada, že som sa naučila aj niečo iné, ako som robila doteraz," priznáva skromne.

No vymeniť úplne modelingovú aktivitu za návrhárstvo zatiaľ neplánuje. Michaela bude však rada, ak značka bude rásť, no naďalej chce byť v prvom rade modelkou.

FEMINITY TV: Čo o prezradila o svojej prvej kolekcii Michaela Kocianová a kde sa budú tieto kúsky predávať?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus