Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo úspešného vzťahu Ivany Gáboríkovej: Tieto pravidelné aktivity sú ich kľúčom ku šťastiu

Slovenské celebrity

Ivana Surovcová si úlohu "žienky" domácej užíva plnými dúškami. A okrem toho i iné aktivity, ktoré ju s manželom Mariánom spájajú a stoja za ich harmonickým vzťahom.

Jednoduchý kľúč

Nájsť zaručený recept na spokojný a harmonický vzťah je pre niektoré páry nemožné. Ale bývalá tanečníčka a známy hokejista ho predsa len našli. Ivana a Marián tvoria jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu už niekoľko rokov. Dvojica, ktorá sa môže pýšiť aj titulom najkrajšia, nemala začiatky úplne najľahšie. Veľká vzdialenosť, rozdielnosť profesií... No ustáli to a dnes sú šťastnejší, než kedykoľvek predtým.

Prečítajte si: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

Posledné mesiace sa sympatická dvojica zdržiava predovšetkým na Slovensku. Užívajú si prítomnosť toho druhého, rodinu, priateľov a usporiadaný rodinný život. Navyše, pravidelne si doprajú spoločné aktivity. Výlety do prírody, na hríby, dovolenky... A presne to je jedným z hlavných dôvod, prečo pôsobí ich vzťah tak harmonicky. Nejeden expert vám dá presne takúto radu - venujte sa s partnerom v pravidelných intervaloch spoločným aktivitám. I keď máte svoje svety - prácu, rodinu, záľuby, niečo by ste predsa len mali mať spoločné. A práve Gáborikovci si to tiež uvedomujú.

Mohlo by vás zaujímať: Dostali sme sa im pod kožu. Toto sú najlepšie kožené outfity známych Sloveniek

Z Ivany sa zároveň stala žienka domáca na plný úväzok. Na sociálnych sieťach sa pravidelne chváli kulinárskymi aktivitami. A čo platí viac ako to, že láska ide cez žalúdok? V prípade profesionálneho športovca i dvojnásobne.

Neprehliadnite: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus