Presunúť na hlavný obsah

Na prehliadke Borisa Hanečku nechýbala ani jeho éterická múza Lucia Hablovičová

Slovenské celebrity

Úspešný slovenský návrhár Boris Hanečka na svojej prehliadke Fashion Summer Event v Turčianskych Tepliciach predstavil kolekciu, ktorá má zvýrazniť ženskú prirodzenú krásu.

Boris Hanečka patrí k slovenskej návrhárskej elite. Jeho modely nosia s obľubou všetky celebrity, no tou najprominentnejšou zákazníčkou je rozhodne naša prezidentka Zuzana Čaputová. Jej pamätné belasé šaty, ktoré si prezidentka obliekla na inauguráciu, navrhol práve Boris. Boris Hanečka aj túto sezónu predstavil svoju novú kolekciu. Jej cieľom bolo predstaviť nositeľnú módu, ktorá zaujme a zvýrazní prirodzenú krásu každej ženy.

Neprehliadnite: Sako na 5 spôsobov: Dominika Navara Cibulková sa vďaka nemu premenila na dámu a ako ho nosia ďalšie Slovenky?

Slovenský etablovaný návrhár podľa svojich slov už dávno pociťoval túžbu priblížiť sa dámam v regiónoch. Konečne sa mu to po troch rokoch podarilo. 19.9. predstavil svoju novú kolekciu v nádherných priestoroch hotela Royal Palace v Turčianskych Tepliciach. Kolekciu pripravoval takmer päť mesiacov. Celá prehliadka má neuveriteľných 36 modelov, ktoré vyzdvihujú ženu a jej krásu. Nezabudnuteľný módny večer moderovala Vera Wisterová. O hudbu sa postaral skvelý DJ EKG a medzi prominentnými hosťami, ktorí si prehliadku nenechali ujsť, nechýbala Lucia Hablovičová či Alexandra Orviská. Čestným hosťom bola už zvyčajne Borisova mamina.

Neprehliadnite: Trendy doplnky slovenských krások: Toto by vám rozhodne nemalo chýbať v jesennom šatníku

Lucia Hablovičová je dlhoročnou kamarátkou a predovšetkým módnou múzou Borisa Hanečku. Títo dvaja už spolu pretancovali nejeden prominentný ples a Boris sa vždy postará o to, že Lucia pôsobí všade, kde sa objaví, ako femme fatale. Lucia je krásna žena a známy návrhár dobre vie, čo je pristane. Mimochodom, každá dáma, ktorá sa zúčastnila prehliadky, sa mohla nechať zmerať a dopriať si tak vybratý model z novej kolekcie od etablovaného návrhára na mieru. 

Neprehliadnite: Slovenky vyrazili na drink: Diana Mórová v obtiahnutých šatách, chic priateľka Róberta Vitteka a ďalšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe