Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí sa mužov nikdy nepýtajte: Ktoré otázky nevedia spracovať a aj tak vám nepovedia pravdu?

Partnerské vzťahy

Sú isté veci, ktoré by ste sa mužov nemali nikdy pýtať, obzvášť v začiatkoch vzťahu. Viete, čo nevedia a nechcú spracovať?

Muži nevedia s určitými informáciami pracovať. Najmä ak sa to dotýka ich ega a vzhľadu. Preto by ste najmä v začiatkoch vzťahu, mali určité témy vynechať a z dlhodobého hľadiska sa im vyhýbajte radšej tiež. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

1. Bola v niečom lepšia tvoja EX? 

Toto je naozaj veľmi citlivá téma. Nikdy by ste sa svojho partnera nemali pýtať na prednosti jeho bývalej. Verte, že to vlastne ani nechcete vedieť. A téma toho, v čom bola lepšia, je naozaj mimo. Na jednej strane vám nikdy nepovie pravdu a na druhej ani nevie ako na takúto otázku reagovať.

2. Kedy sa konečne vezmeme? 

Uff, tu je jedno, či ste spolu rok, alebo päť. S manželstvom na chlapa netlačte. Teda ak nechcete, aby vás opustil oveľa skôr, ako by ste si predstavovali. Svadba je totiž niečo, čo musí muž chcieť sám. A keď to tak bude cítiť, uvidíte, že vás o ruku požiada bez akéhokoľvek nátlaku. 

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

3. Tvoja rodina je zvláštna

Téma rodiny je mimoriadne náročná a jedna z najcitlivejších. Nech už si o jeho najbližších myslíte čokoľvek, nikdy mu nič negatívne nehovorte nahlas. Neviete, ako je na rodinu fixovaný a čo pre neho znamená. Ide o veľmi tenký ľad, na ktorý je lepšie nestúpať. 

4. Nerozmýšľal si nad tým, že by si mohol zarábať viac? 

Muži sú prirodzení lovci, ktorí chcú vždy svoju rodinu zabezpečiť. Najmä po finančnej stránke. Veľmi im na tom záleží. Pokiaľ teda začnete hovoriť o výške jeho platu, s ktorou nie ste úplne stotožnená, uvidíte, že o problém máte postarané. Toto nechce počúvať žiaden chlap. Jediné, čo tým docielite je, že ho od seba odoženiete. 

5. Máš radšej svoju mamu alebo mňa?

Nikdy, nikdy naozaj nikdy, nekonfrontujte partnera s touto otázkou. Nielenže na ňu nevie, ale ani náhodou nechce odpovedať. Takže ho do tejto roviny ani nestavajte. Mama pre neho vždy bude svätou ženou. Teda ak s ňou mal normálny vzťah. Roky patrila medzi najdôležitejšie ženy jeho života a to sa nezmení. Takže porovnávacia rovnica v tomto smere nemá význam. Navyše, nikdy pred ním na ňu nehovorte nič negatívne. Obzvlášť synovia sú totiž na matky mimoriadne fixovaní.

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Kladiete svojej polovičke tieto otázky?

spolu hlasovalo 293 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus