Presunúť na hlavný obsah

Malý Archie dostal od svojich rodičov druhé meno: Prečo si za miesto druhého krstu vybrali toto?

Zahraničné celebrity

Malý Archie absolvoval s rodičmi prvú zahraničnú cestu. A tá sa niesla hneď v duchu výnimočnosti pre najmladšieho člena kráľovskej rodiny.

Prvá zahraničná cesta sa pre Archieho stala veľkou udalosťou

Najmladší člen kráľovskej rodiny, má prvú veľkú oficiálnu návštevu za sebou. Vojvodkyňa Meghan Markle a princ William vyrazili s Archiem na turné po Afrike. Počas 10 dní majú prejsť 4 krajiny a ich čaká náročný program. Prvá návšteva kráľovského páru viedla do mestečka s názvom Nyanga. Ide o najchudobnejšiu časť Kapského mesta, v ktorej je naozaj vysoká nezamestnanosť a veľká chudoba. Meghan a Harry si však zámerne vybrali na takúto prvú veľkú cestu, Afriku. Zvolili si toto miesto, na druhý krst ich synčeka, hoci o tom nikto netušil. Archie tak hneď na úvod absolvoval tradičný africký rituál. Miestni mu dali nové meno Ntsika, čo znamená pilier sily. 

 

Tento rituál robia v Afrike pre hostí, ktorí prichádzajú do ich spoločenstva a aktívne sa zaoberajú životom černošských spoločenstiev. Princ Harry sa už dlhé roky, venuje problematike, ktorá túto krajinu trápi a veľmi intenzívne ľuďom pomáha. Domáci ho skutočne dobre prijmímajú medzi seba a nedajú na neho dopustiť.

Čítajte tiež: Plus size modelka Ashley Graham nemá veľkosť XS a na svoje krivky je hrdá: Toto je dôvod, pre ktorý predsa len cvičí

Vzdali poctu Diane 

Kráľovský pár má naplánovaných 86 akcií, ktoré tu chcú absolvovať. Nie je totiž tajomstvom, že pre Harryho má Afrika naozaj špecifický význam. Jeho mama, princezná Diana, sa snažila čo najviac pomáhať v týchto oblastiach. Lásku, empatiu a dobré srdce, evidentne zdedil Harry po milovanej matke. Kroky Meghan, Harryho a ich synčeka, tak povedú do rovnakých oblastí, ktoré pravidelne navštevovala princezná. Dokonca sa pôjdu pozrieť do Angoly, kde Diana bojovala proti nášľapným  mínam. Vidieť, že Harry na svoju mamu nedá dopustiť dodnes a stále na ňu myslí aj v kruhu svojich najbližších.

 

Neprehliadnite: Štyri triky s oblečením, vďaka ktorému budete mať vždy vypnuté bruško: Takto to robia známe celebrity 

 

- Najčítanejšie -