Presunúť na hlavný obsah

Harry a William na ňu nedali dopustiť, no kráľovná jej výchovné metódy nechápala: Akou mamou bola princezná Diana?

Zahraničné celebrity

Svoje deti vždy milovala nadovšetko. A Harry s Williamom to veľmi dobre vedia. Hoci mala svoje zvláštnosti, bola vraj veľmi zábavným rodičom, napriek postaveniu. Aká však bola princezná Diana v skutočnosti mamou?

Mala svoje špecifiká

Britskí princovia William a Harry nedajú dopustiť na svoju mamu dodnes. Bola pre nich všetkým a dopriala im veci, ktoré by bez nej skúsiť rozhodne nemohli. Aj napriek tomu, že mala všetkými milovaná princezná Diana určité špecifiká a zvláštnosti, jedno jej nemožno odoprieť. Bola milujúcou mamou, pre ktorú boli synovia všetkým. Vždy robila všetko preto, aby boli jej deti šťastné. Hoci sa mnohokrát nestretávala s pochopením.

Mohlo by vás zaujímať: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Na svoje deti nedala dopustiť

”Naozaj bola skrz naskrz úplným dieťaťom. Hovorila mi: Hnevaj, ako chceš. Ale nikdy sa nenechaj chytiť’,” povedal pre jeden z rozhovorov princ Harry. Práve on sa vraj povahou podal najmä na svoju mamu. Takmer vo všetkom. Diana bez problémov brávala deti do kina, na pizzu, do fastfoodov, mnohokrát aj medzi bežných ľudí a to dokonca aj bez ochranky. V tomto smere rozhodne nenachádzala pochopenie so samotnou kráľovnou, no išlo jej o jediné. Chcela, aby jej deti prežili normálne detstvo a zažili aj okamihy ako obyčajné deti bez postvavenia. Diane rozhodne nechýbal zmysel pre humor a ten bol skutočne nákazlivý. 

Čítajte tiež: Plus size modelka Ashley Graham nemá veľkosť XS a na svoje krivky je hrdá: Toto je dôvod, pre ktorý predsa len cvičí

Tieto veci robila po svojom

Diana veľmi dobre vedela, že sa život nekončí za múrmi paláca a to sa snažila naučiť aj svoje deti. Chcela im ukázať, ako žijú bežní ľudia, bez pozlátka. Bojovala v kampaniach proti AIDS, či chudobe a na mnohé tieto cesty brávala aj Harryho a Williama. Dôležité pre ňu bolo, aby pochopili, že ostatní okolo potrebujú aj pomoc. A ak sa dá, treba im pomocnú ruku podať. Práve toto posolstvo si deti vzali k srdcu a v mnohých veciach idú v krokoch svojej mamy. Možno aj vďaka tomu ostane v srdciach nielen svojich detí, ale aj mnohých ľudí navždy.

Neprehliadnite: Štyri triky s oblečením, vďaka ktorému budete mať vždy vypnuté bruško: Takto to robia známe celebrity

- Najčítanejšie -