Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian na nedávny trapas už zabudla. Podarí sa jej na sťahovacej bielizni zarobiť milióny?

Zahraničné celebrity

Je to len pár týždňov, čo Kim Kardashian čelila obrovskej hanbe a útokom verejnosti, keď názvom svojho nového produktu urazila celú japonskú kultúru. Na trh prichádza jej nová značka, s ktorou má poriadne ambiciózne plány.

Prvý pokus nevyšiel

V lete známa hviezda reality show predstavila kolekciu špeciálnej tvarovacej bielizne, ktorú nazvala dosť prvoplánovo – KIMONO. Názov, samozrejme, odkazoval na meno hlavnej hviezdy Kim, ktorá si ho chcela zaregistrovať aj ako ochrannú známku. Hneď ako zverejnila ukážku svojej novej kolekcie na svojich sociálnych sieťach, fanúšikovia, a najmä tí z Japonska, ju zasypali spŕškou poriadnej kritiky. Bolo pre nich urážlivé, že ich tradičný odev, ktorý reprezentuje japonskú históriu a kultúru, má byť teraz názvom spodnej bielizne. Na internete sa dokonca spustila kampaň proti Kim s názvom Kim oh no.  Kim po troch dňoch útokov produkt stiahla, verejne sa ospravedlnila a oznámila, že pracuje na novom názve.

Neprehliadnite: Pamätáte si na sexi milionára, ktorého tanec obletel svet? Jeho bývalá snúbenica má dnes už bábo s týmto mužom

Prinesie nová značka viac šťastia?

Takmer mesiac trvalo jej marketingovému tímu vymyslieť a spustiť kampaň s novým názvom. Dámy a páni, predstavujeme vám SKIMS – špeciálnu tvarovaciu bielizeň, ktorá má vyhovieť každej žene každej pleti, veku aj veľkosti. Kim predstavila až 9 rôznych odtieňov a množstvo kombinácií, vo veľkostiach od XXS až po 5XL. Kráľovná Instagramu si na pomoc pri propagácii zavolala aj svoje sestry a iné celebrity. Na jeseň sa tak vraj môžeme tešiť na poriadnu mediálnu kampaň.

Neprehliadnite: Modelka Hailey Bieber na týchto záberoch ako princezná Diana: Športový štýl lady Di sama obdivuje

Dostupné pre každého

Na oficálnom webe novej Kiminej značky bol začiatok predaja ohlásený na dnes a jej fanúšikovia sa nevedia dočkať. Kim Kardashian sa netají tým, že tvarovaciu bielizeň používa už dlhé roky a nikdy nenašla bielizeň, ktorá by jej vyhovovala bez potrebných úprav. Preto sa rozhodla svoje skúsenosti pretaviť do biznisu a vytvorila vlastnú kolekciu. Dúfa, že konečne dopraje každej žene na tejto planéte možnosť kúpiť si tvarujúcu bielizeň vo svojom odtieni. Ak túžite po tvarujúcej bielizni špeciálne navrhnutej Kim Kardashian, dopriať si ju od dnes môžete aj vy. Ich cena sa pohybuje od 30 dolárov.

Neprehliadnite: Najlepšie oblečená kráľovná na svete využíva pri stylingoch jeden trik: Osvojte si ho aj vy!

Nosíte tvarovaciu bielizeň?

spolu hlasovalo 132 ľudí

Nie
105

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus