Presunúť na hlavný obsah

Dodnes si vyčítam, že som chcel svoju ženu podviesť: Toto bol moment, keď som zatúžil po inej

Partnerské vzťahy

Maroš svoju ženu naozaj ľúbil. Veľmi. No nastal okamih, kedy zatúžil po inej. A hoci len vo svojej hlave, bol by pre ňu zrejme ochotný obetovať všetko.

Diana a Maroš boli pár ktorému vzťah závideli mnohí. Spoznali sa ešte počas základnej školy, na strednej spolu začali randiť a na výške si povedali "ÁNO". Všetko u nich išlo presne podľa akéhosi pomyselného plánu. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

Potom ako obaja získali diplom a dobrú prácu Diana otehotnela. Na bábätko sa veľmi tešili a Maroš bol ukážkovým otcom. Staral sa o malú viac ako príkladne. Prebaľoval, uspával, kočíkoval, dokonca v noci nemal problém k nej vstávať aj napriek tomu, že pracoval. Rodina bola pre neho odjakživa na prvom mieste. Niesol si v tomto dobrý základ z detstva, takže to robil úplne prirodzene a bez toho, aby ho o niečo musela Diana prosiť. "Skutočne bol príkladným otcom aj manželom. Staral sa o nás ako v bavlnke. Preto by mi ani vo sne nenapadlo, že by mi mohol byť akýmkoľvek spôsobom neverný," začína svoje rozprávanie sympatická brunetka.  

Pre rodinu bol ochotný urobiť všetko

Maroš veľa pracoval a v podstate bol v nejakom nasadení 24 hodín denne. Buď sa venoval veciam vo firme, alebo doma rodine. Na nejaký osobný priestor s kamarátmi nemal vôbec čas. V tomto nastavení fungoval viac ako dva a pol roka v kuse. "Nezadalo sa mi na tom nič zvlášne. Svoju ženu som miloval a snažil som sa robiť všetko preto aby bola šťastná. Keď sa narodila malá, videl som, že Di, nevládze a pomáhal som jej ako sa dalo. No jeden večer to na mňa doľahlo."

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

Na moment som zabudol, že mám ženu a dieťa

"Bol som na služobnej ceste a uvedomil som si, že okrem rodiny a práce vlastne nič neriešim. Všetci moji kolegovia, známi a kamaráti mali aj vlastné záujmy, no mne na to nezostávala energia. Sedel som na poháriku dolu v bare v hoteli, keď si o stôl ďalej sadla nádherná blondínka. Mala neuveriteľnú charizmu. Vyzerala veľmi krehko a zraniteľne. Nikdy som sa takto nesprával, no objednal som jej drink. A ona si prisadla. Dali sme sa do reči a zistil som, že nie je  len krásna, ale aj veľmi inteligentná. Nič sa medzi nami nestalo. Išlo o nevinné flirtovanie, ktoré do ničoho nevyústilo. No túžil som po nej. Na určitý moment som úplne zabudol, že mám ženu a dieťa.  A práve toto ma niekde vo vnútri hryzie. Chcel som svoju ženu podviesť a v podstate neviem, či by som dokázal druhýkrát odolať..."

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Dokázali by ste odpustiť emocionálnu neveru?

spolu hlasovalo 473 ľudí

Áno
330
Nie
143

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus