Presunúť na hlavný obsah

Tieto šperky sú pre známe Slovenky srdcovkou: Na ktoré kúsky majú slabosť?

Slovenské celebrity

Ženy a šperky jednoducho patria k sebe. Čo nosia naše známe krásky a ktoré ikonické kúsky sú ich neoddeliteľnou súčasťou?

Michaela Kocianová

O tom, že topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava má bravúrny vkus, netreba dlhšie diskutovať. Ikonické kúsky, ktoré sú súčasťou jej šatníka milujeme. A rovnako je to aj so šperkami. V tomto prípade, perfektne podčiarkla minimalistický outfit sériou návrdelníkov, ktorým nechala priestor takto vyniknúť.

Prečítajte si: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

Soňa Skoncová 

Sympatická tmavovláska je známa svojim perfektným vkusom a skvelým štýlom. Moderátorka Soňa Skoncová je skrátka chic za každých okolností. V tomto prípade však prsteň, ktorý nosí na prsteníku, nie je len nezameniteľným ikonickým kúskom s veľkou tradíciou, ale má pre Soňu aj oveľa väčšiu hodnotu. Zásnubný prsteň je totiž nepochybne symbolom lásky a pevného puta s jej snúbencom Robom Reisom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

Magdaléna Šebestová

Sexi a očarujúca mamina, modelka, bývalá riaditeľka Miss Slovensko - Magdaléna Šebestová, je známa tým, že jej vrámci módy nechýba odvaha. Má rada kvalitné a trvácne kúsky, ktoré vám vydržia. Rovnako je to aj v ponímaní šperkov. Vždy majú niečo spoločné: ”Sú moderné, originálne, nadčasové, no zároveň sú to kúsky na bežné nosenie. Majú nápad, myšlienku a príbeh.”

Baša Števulová

Práve šperky s príbehom sú slabosťou úspešnej športovkyne Bašy Števulovej. Čerstvá dvojnásobná mama miluje slovenský dizajn a je verná takým, ktoré sa dajú dobre kombinovať. Baša je športový typ a presne preto si vždy vyberá kúsky, ktoré sa hodia k takýmito outfitom. Jednoduché geometrické vzory sú skvelou voľbou a momentálne sú obrovským hitom. 

Mohlo by vás zaujímať: Dostali sme sa im pod kožu. Toto sú najlepšie kožené outfity známych Sloveniek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

Daniela Peštová 

Momentálne je akési pomyselné vrstvenie veľkým trendom aj v klenotníctve. A topmodelka Daniela Peštová si je toho vedomá. Nebojte sa siahnuť po minimalistických náhrdelníkoch a dajte si ich na seba v kombinácii v rôznych dĺžkach. Dokážete tak vytvoriť jedinečný a nezameniteľný dizajn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Pravidlá nosenia náhrdelníkov

Áno aj nosenie šperkov má svoje pravidlá. Najmä v prípade náhrdelníkov, ktoré zväčša ako prvé pútajú pozornosť. 

  1. náhrdelník by  mal kopírovať tvar výstrihu alebo ho dopĺňať - platí pravidlo - ostré k ostrým, oblé k oblým. 
  2. je dôležité, aby sa šperk vo výstrihu nestrácal. V ideálnom prípade by mal ležať len na pokožke, alebo spájať dekolt a látku.
  3. dlhé náhrdelník sa hodia do veľkých výstrihov, na roláky
  4. krátke náhrdelníky zase di menších výstrihov, k lodičkovému typu, či k rozopnutej elegantnej košeli.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus