Presunúť na hlavný obsah

Toto ste určite o Alexandre Sashi Gachulincovej netušili: Hviezda šou Tvoja tvár znie povedome vás prekvapí

Slovenské celebrity

Nie je len peknou tváričkou s hriešnymi krivkami. Posledné týždne modelka agentúry Elite Bratislava Sasha Gachulincová prekvapuje i svojim talentom.

Prekvapila

Keď sa začala šou Tvoja tvár znie povedome, len málokto niečo vedel o dlhonohej modelke Sashi Gachulincovej. No táto svojrázna kráska prekvapila porotu, účinkujúcich kolegov i divákov. A tak si z týždňa na týždeň získava čoraz väčšiu priazeň. Predviedla sa už ako sexi Jennifer Lopez či nedávno ako jej hudobná ikona 2Pac. Sasha sa žiadnej výzvy nezľakne a chopí sa jej. I vďaka tomu je jednou z najvýraznejších osobností piatej série tejto televíznej šou.

Pozrite si tiež: VIDEO: Modeling vymenila za spev. Z čoho má najväčšiu trému Sasha Gachulincová v šou Tvoja tvár znie povedome?

A aby sme lepšie predstavili aj tvár letného vydania magazínu Feminity, požiadali sme ju o spísanie akýchsi "zaujímavostí", ktoré by na ňu tipoval len málokto. Tak schválne, povedali by ste o nej, že:

1. Ako najúčinnejšia psychohygiena sú pre ňu "mužské" práce. A teda sekanie dreva, kosenie, či iné záhradnícke práce.
2. Na dovolenky chodí najradšej autom. Lietania má plné zuby kvôli práci. Preto si na oddych vyberá destinácie ako Chorvátsko či Taliansko. V Poriči bola s rodinou dokonca už 25-krát.
3. Ako teenagerka nosila nočný strojček. Teraz by si chcela dať invisible alebo trvalý, lebo časom sa jej zuby zase poposúvali.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Oslava narodenín IEM SPA: Alena Pallová vo vášnivej červenej, Simona Brnová ako módna ikona a ďalšie

4. Nedá si ten istý outfit dva dni po sebe. Dokonca ani 2 dni v týždni.
5. Priznáva, že má svoje "zvláštnosti" a hovorí, že je občas taký Monk. Auto napríklad zamyká 9-krát.
6. Bojí sa zubárov aj lekárov. Za každý odber vždy od maminy dostane Kinderko. Mamina sa jej dokonca smeje, že si ju nevie predstaviť, ako bude rodiť...
7. Drink si dá naozaj veľmi výnimočne. Našťastie niekedy nebojovala so žiadnou formou závislosti. Teda okrem tej na Cole Zero.
8. Nemá rada aromatické sviečky. Zakaždým ju z nich rozbolí hlava.
9. S obľubou vám vytriedi veci. Ale svojich sa zbaviť nedokáže. Dodnes má každý zošit, žiacku knižku, diplom, poznámkový blok... Dokonca má i medvedíka, ktorého ako 5-ročná našla v Istropolise.
10.  Pred každým vstupom na mólo alebo pódium sa pomodlí a prežehná.

Neprehliadnite: Na ruke najkrajšej Slovenky Lujzy Strakovej žiari zásnubný prsteň: S budúcim manželom prekonali aj vzťah na diaľku

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus