Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Modeling vymenila za spev. Z čoho má najväčšiu trému Sasha Gachulincová v šou Tvoja tvár znie povedome?

Slovenské celebrity

Koho si túži zahrať a čo je pre ňu pri príprave najťažšie? S modelkou Alexandrou Gachulincovou z Elite Bratislava sme sa porozprávali o jej účinkovaní v šou Tvoja tvár znie povedome.

Neprehliadnite: Múza Galianna Barbora Brušková o svojch začiatkoch: Dôležité je nebrať sa príliš vážne!

Modelka Elite Model Look Alexandra "Sasha" Gachulincová (28) sa nebojí žiadnej výzvy. Dôkazom je aj jej účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome, kde hviezdi po boku skúsených hercov a spevákov. „Je to pre mňa veľká výzva,“ priznala modelka, ktorá so spevom nemá veľké skúsenosti. Ako štrnásťročná vyhrala česko-slovenské finále Elite Model Look a obsadila druhé miesto na svetovom finále. Sashi sa už v mladom veku otvorili dvere do modelingu. Od svetových mól si však chce na chvíľu dať pauzu, a preto prijala ponuku účinkovať v ďalšej sérii úspešnej relácie Tvoja tvár znie povedome.

FEMINITY TV: Modelka Alexandra Gachulincová o svojom pôsobení v Tvoja tvár znie povedome

Sasha, ktorá patrí k úspešným modelkám, sa však netají tým, že má z účinkovania trému. „Mám strach, ale potom si poviem, že je to šou a sme tam super partička,“ priznala. Sasha sa na každé vystúpenie poctivo pripravuje s tanečným choreografom a hlasovou speváčkou. „Je to obrovská drina, od rána do noci,“ priznala modelka, ktorú ste už minulý víkend mohli vidieť ako speváčku Sabrinu v jej hite Boys. To, aké ďalšie známe tváre stvárni v ďalších častiach, neprezradila, no netají sa tým, že by si rada zahrala muža, dokonca rapera Tupaca! 

Neprehliadnite: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus