Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Múza Galianna Barbora Brušková o svojch začiatkoch: Dôležité je nebrať sa príliš vážne!

Modeling

V zákulisí súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR nechýbala ani Slovenka Barbora Brušková, ktorá už niekoľko rokov boduje v zahraničí.

Nikdy nesnívala o veľkom úspechu v modelingu, no dosiahla ho. Dnes patrí medzi najúspešnejšie modelky agentúry Elite Bratislava, ktorá Slovensko reprezentuje na svetových mólach. Pravidelne odchodí prehiadky na parížskom týždni módy, je označovaná za múzu Johna Galliana. No Barbora Brušková napriek veľkým úspechom a kariére snov stojí pevne nohami na zemi.

Mladú blondínu sme zastihli v zákulisí finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. 2019 Pred rokmi sa ho zúčastnila tiež a tak nás zaujímalo, na čo si spomína zo svojich začiatkov najviac a ako sa súťaž za osem rokov zmenila? "My keď sme začínali, nebolo tu toľko médií, Instagram, Facebook... Vôbec sa to takto neprezentovalo. Bola to (finále súťaže) skromná akcia, i keď je super, že teraz sú tu všetky tie média."

Pozrite si tiež: VIDEO: Vlastnosti, vďaka ktorým je stále na výslní: Daniela Peštová si buduje kariéru modelky už desiatky rokova

Začiatky nie sú ľahké pre nikoho, veď práve ona to vie najlepšie. Keď sa jej otvorili brány do sveta modelingu bola len stredoškoláčka. Prvé veľké fotenie absolvovala v Turecku pre magazín Elle a neskor nasledovali miesta ako Tokyo, Londýn, New York či spomínaný Paríž. No sama priznáva, že podľa nej je v podstate jedno, či vyhráte, alebo sa súťaže "len" zúčastníte. Šance na kariéru vidí pre všetkých rovnako. Je to individiálne, každý má príležitosť, teraz už stačí chytiť sa jej. Rovnako, ako sa to podarilo práve jej pred pár rokmi.

FEMINITY TV: Barbora Brušková si zaspomínala na začiatky, no prezradila aj,  kam sa pracovne chystá najbližšie dni

- Najčítanejšie -