Presunúť na hlavný obsah

Maxi šaty na jeseň: Nevzdávajte sa svojho obľúbeného kúska ani v tomto období. Ukážeme vám, ako ich nosiť

Móda

Nie, maxi šaty nie sú len letnou záležitosťou. Zabodovať sa s nimi dá i počas jesene a aj zimy. Ako?

Nová sezóna, nové možnosti

Máte vo svojom šatníku aj vy kúsok, ktorého sa koncom leta len ťažko vzdávate? Tak pozor, vôbec ho nemusíte ukladať na zimu. Maxi šaty sa nosia celoročne. Dôležité je len vedieť, ako na to.

Vrstvenie je v tomto prípade základ. Takže máte dve možnosti, v závislosti od strihu šiat. Jednou je nosiť na nich hrubý sveter, dokombinovať to s výrazným opaskom tak, že v podstate z toho vykúzlite maxi sukňu. Originálne však pôsobí, ak nezabudnete povytiahnuť rukávy spod svetra, aby bolo jasné, čo máte na sebe.

Mohlo by vás zaujímať: 3 typy kabátov, ktoré si okamžite zamilujete: Túto jeseň stavte karty na strih a farbu

Druhou variantou je obliecť si niečo pod ne. Ak máte šaty s hlbokým výstrihom, náteľník alebo tenší rolák sa môže ukázať ako veľmi účelný.

Netreba však zabúdať ani na klasiku. BIker boots a sako či kožená bunda cez maxi šaty, je vhodnou alternatívou do práce, na rande. Ak je chladnejšie, elegantne pod nimi schováte pančuchy a pokojne ich noste aj s vysokými čižmami pod kolená.

Prečítajte si: Kľúčové pravidlá pri skladaní stylingu, ktoré nás naučili módne ikony: Vždy myslite na tieto 4 veci

Nebojte sa kombinovať vzory, materiály a strihy. V tomto prípade originálnejší vyhráva. Letné boho šaty noste s hrubými kabátmi, výraznymi opaskami. Ak máte v skrini kúsok košeľového strihu, noste ho ako kabátik.

Inšpirujte sa: Podprsenka ako kus odevu: Ako ju nosiť bez toho, aby ste pôsobili príliš lacno?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus