Presunúť na hlavný obsah

Podprsenka ako kus odevu: Ako ju nosiť bez toho, aby ste pôsobili príliš lacno?

Móda

Patrí medzi najhorúcejší trend sezóny, pri ktorom si však musíte dať veľký pozor!

Určite ste aj vy niekoľkokrát postrehli, že tento trend si razí cestu vpred už nejakú tú sezónu. A dalo by sa povedať, že teraz je na vrchole. Ako ho teda nostiť tak, aby ste aj vy pôsobili žensky a rafinovane?

Podprsenka a priehľadné tričko

Kombinácia, ktorá sa osvedčila viacerým módnym ikonám a celebritám. Tričko, blúzka, šaty... Proste čokoľvek, pod čo si môžete dať tento sexi kúsok. Myslite však na pár veci. Prvou, veľmi dôležitou, je materiál. Podprsenka by mala byť hladká, bez vzorov či výšiviek, inak bude vytvárať nepekný tvar. Taktiež je veľmi dôležité, aby bola zladená tón v tóne s vašim topom či blúzkou. Ak budete voliť rôzne farby, mohli by ste sa minúť účinku.

Inšpirujte sa: VIDEO: Slovenská móda s dávkou francúzskej noblesy: Marcel Holubec W. debutoval kolekciou Triomphe

Alternatíva na párty

Obdobie rôznych večierkov sa pomaly začína a zapôsobiť na nich chce asi každá žena. Tak ak nazbierate dostatok odvahy, môžete to skúsiť takto - vyberte si pánsky look, teda sako a nohavice a, samozrejme, podprsenku. Noste to tak, aby ste čo to z nej odhalili, odvážne z vás môžu ukázať celú podprsenku. V tomto prípade však zvľote nohavice s vyšším pásom, až po pupok, a to aj vtedy, ak máte vyšportované bruško. Taktiež pôsobí oveľa estetickejšie, ak sa zladíte tón v tóne.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Najznámejšie slovenské dizajnérske mená pod jednou strechou: Fashion LIVE! 2019 hostil aj domácu elitu

Prvoplánovosť trochu inak

Asi najžiadanejší spôsob nosenia podprsenky tak, aby si ju všimlo aj vaše okolie je ten, kedy jednoducho nezapnete zopár gombíkov na košeli alebo šatách. Áno, ide o prvoplánovosť, ale ak pridáte originálne detaily, nebude pôsobiť lacno. Napríklad pridajte pár dlhých retiazok cez telo alebo namiesto sexi ihličiek si ku košeľovým šatám zvoľte trendy biker boots.

Prečítajte si: Luxusné modely, svetové topmodelky a neželaný hosť: Záver prehliadky Chanel mal trpkú príchuť

Namiesto trička

A nakoniec netreba zabúdať ani na "crop" top trend, kde tentokrát skrátený top nahradíte podprsenku. Funguje to veľmi dobre pri športovejších kúskoch. Napríklad kombinácia podprsenky, sukne s vysokým pásom je tiež veľmi dobrou alternatívou na párty. Pridajte predĺžené sako cez plecia a môžete rovno vyraziť.

Tak čo, ktorý spôsob si vybertiete vy? Viac inšpirácie nájdete vo fotogalérii.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus