Presunúť na hlavný obsah

Čím viac, tým lepšie! Trendy v nosení šperkov sú jasné: Ako vrstviť jednotlivé kúsky?

Móda

Súčasné trendy v nosení šperkov určite potešia všetky ženy, ktoré preferujú extravaganciu. No báť by sa ich nemali ani tie, ktoré vyznávajú jednoduchosť. Všetko sa to dá krásne skombinovať. Ako?

Koľko kúskov je dosť? No v tom prípade rozhodne čo najviac. Nič nepokazíte tým, ak si dáte na krk tri retiazky, no tiež ak si ich dáte päť. A rovnaké počty patria aj pri ostatných častiach, kde s obľubou nosíte svoje šperky.

Prečítajte si: Čo všetko o vás prezradí prívesok, ktorý nosíte? Vyberajte s rozumom

Retiazky

Obojky, retiazky s menami, iniciálkami, medailónikmi, ale aj bez prívesku. Áno, toto všetko si môžete dať na seba. A nie len vtedy, ak sa chystáte na párty. Ak skombinujete prevažne jemné šperky, môžete ich nosiť i do práce či na rande. Na spoločenskú akciu môžete pokojne vyskúšať kombináciu jedného výrazneho s jemnými. A tiež sa nebojte variácii rôznych materiálov a kovov. V tomto prípade žiadne pravidlá neplatia. Teda len jedno - musíte sa cítiť sebavedomo.

Náramky

Rovnako to je aj pri rukách. Tiež tu platí, že viac je viac. Ak máte obľúbené hodinky, dajte ku ním výraznejší náramok. Na druhej ruke zase môžete mať 3-5 kúskov jemnejších. Šnúrkových, aj kovových, s príveskami aj bez.

Tip redakcie: Dizajnová značka ALOve prichádza s kolekciou šperkou DESIGN BY YOU. Kúsky z nej sú ako stvorené na kombinovanie vrstvenie. Kolekcia ponúka veľa možností personalizácie: gravírovanie na doštičky s diamantom rôznych tvarov, vyskladanie slova alebo dátumu z trblietavých písmen a číslic, mená v troch farbách zlata a vyznanie lásky v niekoľkých vyhotoveniach. Staňte sa návrhárkou svojho vlastného šperku od ALOve a ukážte, čo vo vás je!

Mohlo by vás zaujímať: Trendy z Paríža, ktoré by skutočné Parížanky nikdy nenosili

Prsty

A čo prsty? Vrstvenie prsteňov je tiež veľkým trendom. A čo viac, tu môžete pokryť aj každý druhý prst a rovnako dvomi kúskami. Toto kombinovanie vynikajúco ukáže ak sa napríklad vyberiete na firemný večierok v pánskom looku. Podčiarkne to ešte viac vašu ženskosť.

Neprehliadnite: Kľúčové pravidlá pri skladaní stylingu, ktoré nás naučili módne ikony: Vždy myslite na tieto 4 veci

- Najčítanejšie -