Presunúť na hlavný obsah

Trendy kúsky sezóny, ktoré vás očaria: Svetrová sezóna je v plnom prúde. Tieto by ste si mali zaobstarať

Móda

Zaujímavé, originálne kúsky, ktoré zároveň zahrejú sú presne tým, do čoho sa vám oplatí investovať túto sezónu.

Obľúbte si pletenné kúsky. Navždy.

Nájsť prepojenie medzi účelovosťou odevu a tiež jeho originalitou, je občas náročná úloha. Obzvlášť počas jesennej sezóny, kedy každý potrebuje niečo teplé na seba. Lenže nejedna z nás chce tiež očariť svojim lookom. A keďže nie je sveter, ako sveter, prinášame vám štýlovú inšpiráciu trendy kúskov sezóny, ktoré si zamilujete hneď z niekoľkých dôvodov.

Jesenné farby sú mäkké a príjemne tlmené. Od krémovo bielej až po vínovú, od zelenej až po rôzne odtiene hnedej. Pohodové a nadrozmerné roláky a svetre s krásnymi detailmi sa kombinujú s dlhými pletenými šatami. Kolekcia, ktorej kúsky môžete krásne mixovať a kombinovať.

Nakombinujte si vlastný štýl

Pletená sukňa zaznamenáva úspešný návrat. Prečo si nevytvoriť svoj štýl jej skombinovaním s dnes už klasickým topom s leopardím vzorom? Je to štýlové a zároveň hrejivé. Alebo si radšej zvolíte menčestrové nohavice spolu s nadrozmerným rolákom? Je to váš štýl. O tom, ako budete túto jeseň nosiť pletené oblečenie, rozhodujete len vy.

Obľúbte si pletenné kúsky. Nadlho.

Navyše, pletené kúsky nemusia byť mäkké od hlavy po päty. Grafické vzory v kombinácii s nohavicami z vegánskej kože dokážu uľahodiť nejednej módnej nadšenkyni a navyše patria medzi klasiku, ktorú sa vyplatí mať vo svojom šatníku.

Či už sa rozhodne pre klasiku a nadčasovosť, originalitu, všetko to môžete nájsť pod jednou strechou. Široký výber pletenín nájdete v obchodoch Lindex alebo na ich internetových stránkach.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus