Presunúť na hlavný obsah

Dvojradový trenčkot ako nestarnúca klasika: Jeden z týchto modelov určite nájdete aj vo svojom šatníku

Móda

Baloniak, parka alebo trenčkot zamávali s módnymi trendmi a zaplietli sa do elegantného šatníka žien. Výsledok? Nenechal na seba dlho čakať a v uliciach metropol to doslova ožilo.

Predtým než sa naplno vrhneme do kabátov, stále je tu sezóna trenčkotov. Ultimátna klasika, ktorá nestarne. Správne zvolený strih lichotí každej ženskej postave. Novodobý štýl nosenia nekladie žiadne medze a uvoľnený štýl možno cítiť všade naokolo. 

Inšpirujte sa štýlmi, ktoré sme pre vás vybrali a možno zistíte, že stačí siahnuť do šatníka po jeden z týchto modelov a len ho vhodne skombinovať.

Inšpirujte sa: Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku 

Army štýl s lemovaním

Trenčkot sa dnes objavuje vo svojich rôznych podobách. Originalite sa medze nekladú. Army štýl sa tak pretavila aj do tohto modelu a trenčkot v jeho podaní vyzerá lákavo. Prináša so sebou komfort a odklon od klasiky. Lemovanie ako detail, ktorý ihneď upúta vaše oko.

Nestarnúca klasika

Klasický strih, farba aj prevedenie. Trenčkot, ktorý je označovaný ako nestarnúca klasika. Je nenápadný a predsa stále žiadaný. Tento model vás nikdy neomrzí a kedykoľvek ho zo skrine vytiahnete, vždy bude IN. 

Oversized 

Kabát ako po otcovi alebo o číslo väčší. Široké padnuté ramená a dĺžka minimálne po kolená. Všimnite si detail na golieri. Trenčkot v tomto originálnom prevedení výborne vyzerá s tzv. mommy jeansami a bielym tričkom. Nič viac nič menej. 

Sport chic štýl 

Trenčkot nemusí mať vždy pevný strih. Existujú aj jeho ležérnejšie verzie, ktoré môžete previazať cez legíny a top alebo ich môžete nosiť dokonca v spojitosti s teplákmi. Na cestovanie je takýto outfit ako stvorený.

Neprehliadnite: Must-have klobúky: Nosí sa klasika aj znovuzrodený trend. Do týchto kúskov sa vám oplatí investovať

Baloniak k lodičkám

Čo by ste povedali, keby ste si z trenčkotu jeden deň vytvorili styling v podobe šiat? Ničoho sa nebojte, práve naopak, s vysokými ihličkovými lodičkami dokáže vyzerať naozaj dobre. Budete sa v ňom cítiť sebaisto a komfortne.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus