Presunúť na hlavný obsah

Vlasy sú zrkadlom krásy: Skúste overené triky, na ktoré nedajú dopustiť členky britskej kráľovskej monarchie

Zahraničné celebrity

Viete čo spája princeznú Dianu, vojvodkyne Kate Middleton a Meghan Markle, či sesternicu princa Williama a Harryho - Lady Ameliu Windsor? Všetky v starostlivosti o vlasy, nedajú dopustiť na jednu beauty rutinu.

Ženy z britskej monarchie sa o seba prísne starajú

Členky britskej kráľovskej monarchie sú krásne nielen navonok, ale aj vo vnútri. Každá jedna si získala správaním a pôsobením srdcia Britov svojim spôsobom. No a stávajú sa veľkou inšpiráciou pre ženy po celom svete. Denne nedajú dopustiť na starostlivosť o pleť, nechty, venujú sa očiste tela a v neposlednom rade vlasom. Vo všetkom sa navyše snažia používať čo najprírodnejšie produkty. My sme sa pozreli na to, ako sa starajú práve o svoju korunu krásy. Tušili ste, že samotná Diana, neskôr Kate Middleton, Meghan Markle a dokonca aj Dianina neter Lady Amelia Windsor nedajú dopústiť na jednu vec? 

Mohlo by vás zaujímať: Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Ich účes musí vždy pôsobiť veľmi prirodzene, minimalisticky, no zároveň vzdušne a sviežo. Mať zdravé, lesklé vlasy je tak niečím, čo je pre členky britskej monerchie absolútnou nevyhnutnosťou. A ony sú si toho veľmi dobre vedomé.

Tento beauty trik si osvojila aj neter princeznej Diany

Pokiaľ uprednostňujete v starostlivosti o vaše vlasy čisto prírodné produkty, určite oceníte skvelého pomocníka, na ktorého silu nedajú krásne ženy monerchie dopustiť. Ide o obyčajný kokosový olej. Tento prírodný zázrak neobsahuje chemické látky, silikóny ani alkohol, navyše aktívne napomáha regenerovať oslabené a poničené vlasy. Jeho hlavnou zložkou je kyselina laurová. Tá zabezpečuje regeneráciu vlasového vlákna, zvyšuje jeho pevnosť a lesk. Skvele funguje na rozštiepené končeky a zaceľuje ich, zabraňuje vypadávaniu vlasov a po dlhodobom používaní navyše uvidíte aj zlepšenú celkovú kvalitu vlasov aj ich objem. 

Zábal z kokosového oleja podľa Diany:

Zmiešajte 5 lyžíc kokosového oleja so žĺtkom a neneste na jednotlivé pramene. Následne si dajte ne hlavu kúpaciu čiapku a nechajte to pôsobiť cez noc. Ráno si vlasy opláchnite šampónom, nedávajte si kondicionér a nechajte ich len voľne preschnúť.

Čítajte tiež: Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus