Presunúť na hlavný obsah

Výchova syna dáva vojvodkyni Meghan Markle zabrať: Čo ju na materstve prekvapilo a na čo nebola pripravená?

Zahraničné celebrity

Krásna manželka princa Harryho, vojvodkyňa Meghan Markle priznala, že sú veci, ktoré ju na materstve prekvapili a s ktorými sama nerátala. Čo považuje pôvabná brunetka za najťažšie?

Dvojica zvláda náročné dni spoločne a vzájomne sa podporujú

Je zrejmé, že manželka princa Harryho, vojvodkyňa Meghan Markle to v kráľovskej rodine rozhodne nemá jednoduché. Nonstop je pod drobnohľadom médií, neustále ju porovnávajú s Kate Middleton, či princeznou Dianou. A to aj v prípade výchovy prvorodeného syna Archieho. Všetci veľmi dôsledne sledujú každý jej krok, či gesto, to ako sa kedy zachová a čo urobí. 

Meghan má však veľké šťastie. Po svojom boku má muža, ktorý ju absolútne vo všetkom podporuje. a zastáva sa jej v každom rozhodnutí. Snaží sa byť pri Meghan vždy a vo veľkej miere aj on zasahuje do výchovy ich malého synčeka. Všetky problémy riešia spoločne a  veľa sa aj o výchove rozprávajú. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Meghan priniesla do kráľovskej rodiny nový vietor a robí veci, ktoré by si kedysi členovia monarchie určite nedovolili. Od aktivity na sociálnych sieťach až po výchovu Archieho. Podľa všetkého je rovnakou rebelkou, akou bola v minulosti Diana a aj to ich spája. 

V istej miere Meghan úloha mamy skutočne prekvapila

Bývalá herečka je modernou mamou a čo sa týka materstva má v tom jasno. Aj ju však isté veci prekvapili a nebola na ne pripravená. Najmä predstavy, že bude viac vecí stíhať aj bez prítomnosti synčeka, sa realitou veru nestali. Malý Archie je od mamy oveľa viac závislý ako si predstavovala a už teraz dáva jasne najavo, ak sa od neho Meghan vzdiali. Hoci sa pred pôrodom vojvodkyňa nechcela vzdať mnohých svojich aktivít, priznala, že momentálne to inak nejde. Je síce modernou mamičkou, no príroda občas nepustí. A ona si dobre uvedomuje, že aktuálne je syn prvoradý. Aj napriek tomu, že má opatrovateľku, Megahn od neho odchádza len v nevyhnutných prípadoch. 

Hoci sa pred pôrodom vojvodkyňa nechcela vzdať mnohých svojich aktivít, priznala, že momentálne to inak nejde. Je síce modernou mamičkou, no príroda občas nepustí. A ona si dobre uvedomuje, že aktuálne je syn prvoradý. Aj napriek tomu, že má opatrovateľku, Megahn od neho odchádza len v nevyhnutných prípadoch. 

Čítajte tiež: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Čas s priateľmi, cvičenie musela na istý čas odložiť. Aj keď si to predstavovala inak, ani na sekundu to neľutuje. Navyše, to že s popôrodnými kilami nejako prehnane nebojuje je mnohým ženám veľmi sympatické. Kým pred tehotenstvom bola štíhla ako prútik, dnes už na nej materstvo trošku vidieť. No namiesto toho, aby sa púšťala do drastických diét, či cvičenia, rozhodla sa nejaké tie kilá navyše  nosiť so cťou a gráciou. A my jej za to tlieskame!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus