Presunúť na hlavný obsah

Rekordérka Jennifer Aniston: Jednou fotkou spôsobila nečakaný ošiaľ a dostala sa do Guinessovej knihy rekordov

Zahraničné celebrity

Známa herečka opäť dokázala, že patrí medzi najžiadanejšie a zároveň najmilovanejšie celebrity súčasnosti. Zapísala sa do Guinessovej knihy rekordov, kde predbehla princa Harryho s manželkou Meghan.

Stále to dokáže

Ak by ste chceli hodiť Jennifer Aniston do "starého železa", dobre by ste sa prerátali. I keď už dávno nepatrí k dvadsiatničkam, dokáže verejnosť poriadne prekvapiť. A to i bez škandálov. Herečka, ktorú preslávila ikonický postava priateľky Rachel, je i vo veku 50 rokov jednou z najžiadanejších herečiek. Milujú ju bežní smrteľníci no rovnako tak i hollywoodski kolegovia. Jej meno je zárukou úspechu, nech už sa pustí do čohokoľvek.

Prečítajte si: Nezameniteľný štýl princeznej Diany: Nosila kúsky, ktoré sú chic aj dnes

Najnovšie to dokázala na sociálnych sieťach. Herečka si konečne založila instagramový profil a svet šalel. Doslova. Milóny fanúšikov ju začali okamžite sledovať na čele s tými najväčšími hollywoodskymi menami. A keďže Jenn je verná svojmu humoru a bezprostrednému správaniu, jej prvé posty na tejto populárnej platforme sú v podobnom duchu. Prvá oficiálna fotka je selfie s jej kolegami - priateľmi, z populárneho sitkomu. K dnešnému dňu ju lajklo niečo cez 14 miliónov fanúšikov. Pod fotku napísala veľmi príznačný text: "A teraz sme už aj instagramoví priatelia. Ahoj Instagram" .

Mohlo by vás zaujímať: Krajšia ako nikdy predtým: Angelina Jolie žiari a môžu za to predovšetkým tieto osoby

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Veľmi vtipné boli aj reakcie na niektoré komenty, ktoré jej pod fotku napísali známi aj neznámi ľudia. Jedna z celebrít sa dokonca opýtala, či sú s Rossom opäť spolu. Narážala tak ne nakončiacu aférku týchto dvoch seriálových postáv. A Jennifer reagovala, ako inak, veľmi svojsky :"Dávame si pauzu" (v seriáli si dala dvojica pauzu, z čoho vznikla nevera a jedna z najikonickejších hlášok seriálu). Kvôli tomuto ošiaľu dokonca padol aj Instagram, na čo herečka opäť zareagovala veľmi úsmevne - zverejnila video, ako pri líčení rozbíja svoj telefón. Pod video dala popis: "Prisahám, nechcela som ho rozbiť... Ďakujem vám všetkým za milé a vrúcne prijatie".

Neprehliadnite: Mama slávneho klanu Kardashianiek v 80. rokoch: Pozrite sa na jej postavu, toto pre ňu robí dodnes aj po 60-tke

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I swear I didn’t mean to break it... Thank you guys for the kind, glitchy welcome

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Používate Instagram aj vy?

spolu hlasovalo 1064 ľudí

áno
182
nie
882

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus