Presunúť na hlavný obsah

Štvorica herečiek, ktoré sú rovnaké ako ich seriálové postavy: Čo majú spoločné Jennifer s Rachel a Blake Lively so Serenou?

Zahraničné celebrity

Niektoré herečky sú so svojim postavami natoľko vžité, že určité vlastnosti si preniesli aj do súkromného života.

Štýlová Blake alebo Serena?

Ktorá z nich má lepší vkus? Herečka Blake Lively sa preslávila seriálom Gossip Girl, kde stvárňovala trochu problému, no vždy štýlovú Serenu van der Woodsen. Presne táka, teda štýlová, nie problémová, je Blake aj v reálom živote. Nie je to len tým, že by mala okolo seba prvotriednych stylistov. Každý, kto sleduje sociálne siete známej herečky určite postrehol, že ona jednoducho módu a experimentovanie v tejto oblasti skutočne miluje. Ťažko povedať, či sa Blake naučila čo to od kostymérok seriálu, alebo taký vycibrený vkus dostala do vienka, jedno je však isté - štýlovejšie seriálové postavy a herečky v jednom sú len dve. Blake a...?

Sarah Jessica Parker vs. Carrie Bradshaw

Kto iný môže byť druhou štýlovou a ikonickou televíznou postavou, ak nie Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste? Jej predstaviteľka, Sarah Jessica Parker je rovnako, ako Blake, tiež posadnutá módou aj v súkromnom živote. A i keď od skončenia vysielania Sexu v meste ubehlo veľa rokov, stále sa drží medzi tými najpopulárnejšími aj vďaka nezameniteľnému vkusu Carrie. No okrem toho ju spája aj to, že svojho pána Božského si roky drží a je ukážkovou manželkou.

Prečítajte si: Toto ste o hviezde seriálu Sex v meste nevedeli: Ktorý módny výstrelok Sarah Jessica Parker ľutuje?

Ambiciózna Vojvodkyňa aj právnička

Predtým, ako sa z Meghan Markle stala Vojvodkyňa, bodovala taktiež vo veľmi úspešnom seriáli- Kravaťáci. Stvárňovala tu postavu veľmi ambicióznej právničky , ktorá si stoj čo stoj ide za tým svojim. Že je vám to povedomé? No zdá sa, že tejto úlohy sa Meghan chopila aj v súkromí, a taktiež je z nej veľmi ambiciózna žena, ktorá ignoruje prekážky.

Nestála Jennifer aj Rachel

Veľa podobností by sme mohli nájsť aj medzi herečkou Jennifer Aniston a jej kultovou postavou Rachel Green zo seriálu Priatelia. Rovnako, ako Blake, či Sarah J. Parker, aj ona boduje svojim originálny vkusom, ktorý prezentovala aj ako Rachel. No v druhom rade, je tu aj milostný život, ktorý bol celých 9 sérií ako na hojdačke. A podobne je celý život na tom Jennifer. I keď sa zdá, že je po boku životného partnera, vždy sa niečo zvrtne...Náhoda?

Mohlo by vás zaujímať: Outfity Rachel z Priateľov ožívajú aj dnes: Ktoré kúsky sa oplatí znovuobjaviť v šatníku?

Ktorý seriál máte najradšej?

spolu hlasovalo 225 ľudí

Priatelia
165

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe