Presunúť na hlavný obsah

Anna Kurnikovova má veru šťastie na muža: Na túto jednu vec nedá Enrique pri výchove dvojičiek dopustiť

Zahraničné celebrity

Spevák, ktorého ženy po celom svete milujú, si úlohu otca vychutnáva plnými dúškami. Deti sú pre neho všetkým. Na čo však nedá pri výchove dopustiť?

Roky pôsobia ako čerstvo zamilovaní

Sympatický španielsky spevák, ktorého milujú ženy po celom svete, svoje srdce odovzdal už takmer pred dvadsiatimi rokmi ruskej tenistke Anne Kurnikovej. Ide o jeden z najstabilnejších párov svetového showbiznisu. Prežili krajšie i náročnejšie obdobia, no sú dôkazom toho, že ak sa dvaja ľúbia, zvládnu všetko. Aj po rokoch pôsobia totiž ako čerstvo zamilovaní. Majú medzi sebou veľmi pekný vzťah, na ktorom im obom veľmi záleží. A odkedy sú rodičmi dvojičiek Lucy a Nicholasa, ešte o niečo viac. Obaja sú známi tým, že rodina je pre nich posvätná. Snažia sa o to, aby boli ich vytúžené ratolesti predovšetkým šťastné.

Prečítajte si tiež: Bol to práve maestro Karel Gott, kto zviditeľnil roztomilú Daru Rolins: Ako vznikali Zvonky šťastia a čím prekvapila?

Úlohu otca si užíva naplno

Hoci je Enrique mimoriadne vyťažený, snaží sa rodine venovať čo najviac. Čas s nimi je pre neho veľmi dôležitý. Vie, že je to tá najpodstatnejšia vec na svete a chvíle so svojimi ratolesťami si vychutnáva naplno. Hrá sa s nimi, berie ich na prechádzky, dokonca mu nerobí problém ani prebaľovanie, či kúpanie. Vidieť, že malý Nicholas a Lucy boli skutočne vytúžení. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Enrique Iglesias (@enriqueiglesias),

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

Na túto vec nedá pri výchove detí dopustiť

Každý jeden rodič chce pre svoje deti len to najlepšie. Učí ich samostatnosti, zodpovednosti, disciplíne a ide vždy o to, vychovať malých bytostí čo najlepších ľudí, pripravených na život. A presne to chce aj známy spevák. Preto sa im snaží dať to najpodstatnejšie - spoločný čas. Veľmi dôležitá je podľa neho komunikácia s deťmi, pretože ak napríklad kvôli práci zanedbáte práve toto, môžete jedného dňa zistiť, že vaša ratolesť dospela a žije svoj vlastný život. Snaží sa chvíle s dvojičkami tráviť efektívne, neustále sa s nimi hrá, objíma ich dáva im najavo ako veľmi ich ľúbi. Áno, šťastné spomienky z detstva sú tie najcennejšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Enrique Iglesias (@enriqueiglesias),

 

- Najčítanejšie -