Presunúť na hlavný obsah

Jeden z priateľov Kate Middleton prezradil: Princ William bol za mlada poriadny playboy, Kate to však vedela

Zahraničné celebrity

Dnes je z princa Williama skutočne príkladný budúci nástupca trónu, dobrý manžel, otec. Možno práve preto si svoju mladosť užíval so všetkým, čo k tomu patrí. Možno nie tak verejne ako jeho mladší brat, ale skutočným playboyom bol vraj práve on.

Písalo sa skôr o princovi Harrym, ale William bol ten playboy

S touto informáciou prišiel pre magazín Marie Claire jeden zo spoločných priateľov, známych princa Williama a vojvodkyne Kate. Ten si ich oboch totiž ešte dobre pamätá z čias, kedy nemali rodinu, boli slobodní a život si ešte užívali tak ako to len mladosť dovoľuje. Podľa neho bol práve princ William za mladi, vo svojich 20-tich rokoch skutočným playboyom. Je to trocha paradox, pretože podľa bulváru to bol princ Harry, ktorý si získal túto povesť. No možno práve preto, že jeho škandály boli vždy viac na očiach verejnosti, o princovi Williamovi sa v tejto súvislosti písalo pomenej.

Mohlo by vás zaujímať: Päť vecí, ktoré ste nevedeli o Kate a Williamovi: Čo všetko malo zostať za dverami paláca?

Kate to vždy vedela a akceptovala

Priateľ Kate a Williama prezradil, že ešte v roku 2007, kedy už vojvodkyňu Kate prezývali „čakajúcou Kate“, a chcela sa vydávať, princ William ešte pripravený nebol. Možno práve z titulu prvorodeného, čo ho predurčovalo stať sa raz panovníkom svojej krajiny, si chcel mladosť, voľnosť ešte užiť. No ten istý zdroj potvrdil, že Kate toto vždy vedela a akceptovala. Bola to súčasť ich dohody, ktorá spočívala v tom, že ona raz bude tou vyvolenou, len si bude musieť ešte počkať.

Čítajte tiež: Tajomná žena z minulosti princa Williama: Táto kráska vraj dala princovi »kopačky« predtým, ako spoznal Kate

Vždy mal očarujúcejšie oko než princ Harry

Ten istý priateľ prekvapuje aj týmito ďalšími slovami na adresu princa Williama: „Vždy mal očarujúce oko, oveľa viac než Harry, ktorý bol skôr ten roztomilý... To je niečo, čo Kate vždy vedela a akceptovala, či sa vám to páči alebo nie, bolo to súčasťou dohody.“ Práve jeho očarujúce oko a priazeň aj iným ženám, to, že si chcel ešte užívať svoj život, spôsobilo práve v roku 2007 dočasný rozchod s vojvodkyňou Kate. No možno práve presne to William potreboval, aby sa mohol utvrdiť v tom, že Kate je napokon tá pravá, budúca manželka nástupníka trónu a matka jeho detí.

Neprehliadnite: Na tento rituál nedajú William a Kate dopustiť: Vďaka jednej veci zvládajú aj kritické situácie v manželstve ľahšie

 

- Najčítanejšie -