Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo toho, prečo princ William čakal tak dlho, kým požiadal Kate o ruku: Chcel si byť istý touto jednou vecou

Zahraničné celebrity

Príbeh princa Williama a jeho krásnej manželky, vojvodkyne z Cambridge, Kate, poznáme všetci. O večne čakajúcej Kate, ako ju v Británii prezývali, sme sa tiež už dopočuli. Ale prečo si vlastne dával princ William tak načas?

Čakal na jednu vec, aby si bol istý 

Bývalá asistentka a poradkyňa princeznej Diany sa pre britský Mirror prednedávnom rozrozprávala o tom, prečo Dianin starší syn, princ William so žiadosťou o ruku Kate Middleton toľko čakal. Hoci dnes je každému z nás jasné, že William si lepšiu manželku než Kate nemohol vybrať (a myslíme si, že ani on neľutuje), v minulosti sa to mohlo javiť ako, že si nie je istý. A vraj si aj skutočne istý nebol. Čakal na jednu vec, ktorá, keď sa prejavila u jeho potencionálnej budúcej nevesty Kate, bolo rozhodnuté, že viac čakať nemusí. O čo ide? 

Mohlo by vás zaujímať: Päť vecí, ktoré ste nevedeli o Kate a Williamovi: Čo všetko malo zostať za dverami paláca? 

Chcel ženu, na ktorú sa môže spoľahnúť

William a Kate to spolu „tiahli“ neuveriteľných 9 rokov než sa ju konečne princ rozhodol požiadať o ruku. Spomínaný zdroj povedal, že William je a vždy bol skutočne veľmi citlivý a opatrný. Nechcel uzatvárať manželstvo so ženou, na ktorú sa nemohol spoľahnúť. Ktovie, či po celé tie roky, čo spolu s Kate randil, cítil, že ešte sa nedokáže na ňu spoľahnúť, a potom to zrazu prišlo?

Čítajte tiež: Na tento rituál nedajú William a Kate dopustiť: Vďaka jednej veci zvládajú aj kritické situácie v manželstve ľahšie 

Chcel si byť istý, že sa Kate nezlomí v začiatkoch

Pre britský Mirror sa vyjadrila aj uznávaná astrologička Debbie Frank, ktorá na adresu tohto páru prezradila: „Kate a William sú protiklady a hovorí sa, že protiklady sa priťahujú. Myslím si, že William potreboval svoju vlastnú skalu, svoju vlastnú stabilizačnú silu. Myslím si, že to je to, čo Kate naozaj pre neho dnes znamená.“ To napokon potvrdzujú aj slová Dianinej asistentky, ktorá dodáva, že princ William si chcel byť istý, že Kate sa nezlomí hneď v začiatkoch. 

Neprehliadnite: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite sa, s akými mužmi randila pred Williamom

Kate sa ako vojvodkyňa aj ako manželka osvedčila 

O tom, že sa v Kate nesklamal ani jej manžel ani britská kráľovská rodina, sa už určite presvedčili všetci, čo možno aj trocha pochybovali. Kate je skutočne hodná svojho titulu vojvodkyne aj toho, že právom patrí do kráľovskej rodiny. Má štýl eleganciu, pôsobí nenútene, prirodzene, je skutočne reprezentatívna. Aj spomínaná astrologička na jej adresu hovorí: „Kate je tiež veľmi opatrná osoba. Robí veci správne a radšej pomaly. Najskôr o veciach premýšľa, potom koná.“ V tejto veci sú si teda s princom Williamom podobný, hoci možno by aj Kate privítala, keby ju bol princ požiadal o ruku oveľa skôr, čo poviete?

Myslíte si aj vy, že na to, aby manželstvo fungovalo, musíte si byť istí, že máte jeden v druhom skutočnú oporu?

spolu hlasovalo 519 ľudí

Áno
501
Nie
18

 

 

- Najčítanejšie -