Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton sa už viac než 20 rokov riadi jednou radou: Viete, kto jej ju dal a prečo jej pomáha v živote?

Zahraničné celebrity

V mladosti dostala vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton, jednu radu, ktorá sa ukázala ako veľmi vďačná a účinná. Kate s ňou žije už takmer 20 rokov a možno by stála za to, aby sme ju vyskúšali aj my.

Úsmev je kľúčom k úspechu

Neviem ako vy, ale my, keď si vybavíme tvár krásnej vojvodkyne z Cambridge, Kate Middleton, zjaví sa nám vždy so širokým úsmevom na perách. Inak si ju nevieme už ani predstaviť. Podľa magazínu Marie Claire, kráľovská expertka a biografka, Katie Nicholl, ktorá podrobne študuje životy členov kráľovskej rodiny, teda aj ten Katin, si myslí, že práve úsmev môže stáť za životným úspechom vojvodkyne.  

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový

Kate aj s jej úsmevom je jednoducho kráľovská

Katie Nicholl opisuje život vojvodkyne v dokumentárnej knihe s názvom Kate: Budúca kráľovná. V nej opisuje aj to, ako Kate pôsobí na ľudí. Hovorí o nej, že má úžasný život, je brilantná, krásna a doslova kráľovská, cestuje po svete ako diplomat, venuje sa svojim povinnostiam a to všetko vždy s úsmevom na perách. 

Čítajte tiež: Princ William je vraj z kráľovskej rodiny najzábavnejší: Na tomto sa smeje Kate už roky a to z nich robí silný pár

Radou sa riadi v súkromí aj na verejnosti

Je to už takmer 20 rokov, čo vojvodkyňa Kate Middleton dostala jednu životnú a inšpiratívnu radu, ktorou sa riadi v každej situácii nielen v rámci plnenia si svojich kráľovských povinností, ale aj v súkromnom živote. Dal jej ju jeden z jej najobľúbenejších učiteľov, bývalý riaditeľ školy St. Andrews Prep School, Robert Acheson, ktorému Kate na oplátku venovala medvedíka podpísaného všetkými členmi jej rodiny a s odkazom: „Vždy sa budem usmievať.“ Neskôr sa vraj tento učiteľ vyjadril, že dal Kate radu, aby všetko v živote prechádzala s úsmevom, pretože mala ten najúžasnejší úsmev, s čím súhlasíme. 

Neprehliadnite: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite sa, s akými mužmi randila pred Williamom

Vyžaruje gráciu hodnú kráľovnej

Táto pamätná múdrosť z úst učiteľa sa Kate rozhodne dostala pod kožu a dnes svojím úsmevom skutočne rozžiaruje svet. Nielen, že očarila princa Williama, ale aj svojich krajanov a kráľovskú monarchiu reprezentuje so skutočnou gráciou kráľovnej, nemyslíte?

Myslíte si aj vy, že život s úsmevom je šťastnejší a môže vám priniesť aj úspech?

spolu hlasovalo 653 ľudí

Áno
645
Nie
8

- Najčítanejšie -