Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Leona Lewis sa vydala. Ženíchov zosnulý otec im poslal zvláštny odkaz

Zahraničné celebrity

Leona Lewis povedala áno svojmu dlhoročnému partnerovi na dokonalej talianskej svadbe vo vile, ktorá patrí spevákovi Stingovi.

Neprehliadnite: Nádherná modelka Gabrielle sa vydala za muža snov. Pozrite si zábery z rozprávkovej svadby

Svadba u Stinga

Americká hviezda a autorka hitov Bleeding loveHappy si v júli tohto roka za manžela vzala dlhoročného priateľa, tanečného choreografa Dennisa Jaucha.  Novomanželia si ako miesto svadby vybrali usadlosť zo 16. storočia v slnečnom Toskánsku, ktorú vlastní spevák Sting. To sú konexie, však? Obrad sa mal pôvodne konať vonku, no pre nečakane zlé počasie bol presunutý do kaplnky, ktorá je súčasťou veľkolepého sídla.

Pozdrav od zosnulého otca?

Obrovskú búrku, ktorá sa z ničoho nič strhla nad hlavami svadobčanov, novomanželia vnímali ako znamenie od Dennisovho otca, ktorý zomrel len tri týždne pred synovou svadbou. Obrad v kaplnke však bol napokon oveľa intímnejší a čarovnejší. „Všetkých nás to ešte viac spojilo a bolo to čarovné,“ podelila sa o svoje dojmy nevesta na svojom Instagrame. Leona sa netají tým, že obdobie pred svadbou bolo pre jej partnera veľmi náročné a obom im Dennisov otec na svadbe veľmi chýbal, preto mu na obrade venovali špeciálnu pamiatku.

Neprehliadnite: Pečie torty pre všetky britské celebrity: Na cukrárku Claire Ptak nedá dopustiť kráľovná ani Meghan Markle

Nezabudnuteľná hostina

Na svadbe nechýbal spevák Jermain Jackman, ktorý sa postaral o nádherný hudobný sprievod počas romantického obradu. Z krásnej nevesty nikto nemohol spustiť oči. Jej svadobnú róbu navrhla izraelská dizajnérka Mira Zwillinge. Šaty sa niesli v éterickom duchu s množstvom kvetových aplikácií. Družičky mali šaty v odtieni champagne. Neskôr sa nevesta prezliekla do druhej róby večera, ktorá sa skladala z luxusného overalu vykladaného kamienkami a z tylovej sukne. Večerný program rozprúdil špeciálny hosť programu – Drag Queen, ktorá dostala všetkých do varu. Hostia sa vydržali zabávať do siedmej do rána. „Celý deň bol čarovný a plný lásky,“ opísala svoj jedinečný deň speváčka.

Z víťazky X Factor megahviezda

Speváčka s prenikavými očami vyhrala v roku 2016 americkú verziu súťaže X Factor. Odvtedy si vybudovala úspešnú spevácku kariéru. Hviezda dokonca na svadbu pozvala aj svojho niekdajšieho porotcu Simona Cowella, ktorý je známy svojím nekompromisným názorom. Leona spoznala muža svojho života na svojom turné Labyrint v roku 2010, kde Dennis pripravoval tanečnú choreografiu. Svoju vyvolenú požiadal o ruku v deň ôsmeho výročia.

Neprehliadnite: 5 trikov a tipov nestarnúcej modelky Heleny Christensen pre pevné telo a mladistvý vzhľad: Učte sa od nej