Presunúť na hlavný obsah

Ellie Goulding pustil princ Harry k vode, no aj tak sa dočkala rozprávkovej svadby

Zahraničné celebrity

Britská speváčka Ellie Goulding sa na konci augusta vydala za svojho dlhoročného priateľa. Celá svadba bola o kráľovskej rozprávke a svadobných róbach, pri ktorých sa Ellie naozaj odviazala. Mimochodom, vedeli ste, že Ellie kedysi randila aj s princom Harrym?

Ellie Goulding sa vydala za Caspera Joplinga, ktorý je obchodník s umením. Pár sa vzal po dvoch rokoch randenia. Casper je od Ellie o dva roky mladší a zoznámila ich spoločná kamarátka – princezná Eugenia. Autorka hitu Love me like you do ohúrila svojich hostí nie jednými ani dvoma, ale štyrmi svadobnými šatami. Jedna róba bola krajšia od druhej.

Neprehliadnite: Outfity Rachel z Priateľov ožívajú aj dnes: Ktoré kúsky sa oplatí znovuobjaviť v šatníku?

Pri oficiálnom obrade v katedrále Ellie prekvapila dlhými saténovými šatami s dlhými rukávmi a s golierom z dizajnérského domu Chloé, na ktorých boli iniciálky jej manžela. Ušitie trvalo 640 hodín. Jej druhé šaty určené na večernú recepciu navrhla Stella McCartney a vynikli svojimi čistými líniami a padavými ramenami. Počas večera vymenila Stellu za značku Ralph a Russo a tanečný parket roztanocvala v perlovom živôtiku so saténovou sukňou. Napokon hostí prekvapila v mini svadobných šatách značky Balmain, v ktorých pretancovala do rána.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa elliegoulding (@elliegoulding),

Nevesta chcela byť sama sebou

O mejkap sa postarala jej najlepšia kamarátka, družička a mejkap artistka v jednom Lucy Wearing. Jej hlavnou úlohou bolo zabezpečiť to, aby sa Ellie vo svoj svadobný deň cítila byť sama sebou. Zvolila preto len jemný mejkap. Vizáž doplnili elegantné perlové náušnice, ktoré boli zároveň aj niečím požičaným – patrili návrhárke Stelle McCartney. Kaderník Ben Skervin bol zodpovedný za jej účesy počas celého dňa a kým cez deň mala polodrdol, večer sa vrátila k jej typickým rozpusteným vlnám.

Neprehliadnite: Šaty okúzľujúcej Meghan Markle z nej urobili princeznú: Ak chcete byť aj vy moderná nevesta, inšpirujte sa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chloé (@chloe),

Kráľovská inšpirácia

Pri pohľade na zábery z jej svadby, je jasné, že Ellie sa inšpirovala honosnými kráľovskými svadbami. Niet sa čo čudovať, v roku 2015 bola aj ona v zozname čakateliek na kráľovský titul. Dodnes je verejným tajomstvom, že chvíľu tajne randila s princom Harryom Jej najväčšou inšpiráciou v svadobný deň však bola podľa jej slov princezná Anna a Grace Kelly, kňažná z Monaka.O tom, že to bola svadba hodná kráľovskej rodiny, svedčí aj fakt, že Ellie prišli zagratulovať aj britskí aristokrati. Na hostine nechýbala princezná Beatrice, Eugenia,  ich mama Sarah Fergusson a dokonca aj bývalá priateľka princa Harryho, Cressida Bonas. Z celebrít nechýbala Katy Perry, Orlando Bloom či Sienna Miller.

Neprehliadnite: Zdá sa vám členstvo v kráľovskej rodine lákavé? Dodržiavanie týchto striktných beauty pravidiel je povinnosťou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa elliegoulding (@elliegoulding),

Páčia sa vám svadobné šaty nevesty Ellie Goulding?

spolu hlasovalo 454 ľudí

Áno
273
Nie
181

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus