Presunúť na hlavný obsah

Inšpirovali sme sa legendami a takýto je výsledok!

Radosť zažiariť

Počas celého roka sme vám v rubrike „Radosť zažiariť“ prinášali inšpirácie z našej zmenárne v Poluse.

Niekoľkým desiatkam z vás sme dopriali možnosť zažiť skvelý deň a poradili sme, ako sa upraviť, obliecť a správne nakupovať veci, ktoré vám pristanú. Teraz sa však blížia Vianoce a spolu s nimi aj koniec roka a preto sme našu zmenáreň poňali úplne netradične. 

Rozhodli sme sa, že vám prinesieme nie len dobré rady a tipy na vianočné nákupy, ale tak trochu sme aj zaspomínali. Tieto štyri úžasné legendy nás inšpirovali v móde, štýle, kráse. Štyri hviezdy svetového formátu Audrey Hepburn, Greta Garbo, Grace Kelly a Brigitte Bardot. 

Áno, "išli sme s vlastnou kožou na trh“ a inšpirovali sme sa stylingom týchto dív. Tieto krásky síce neoživíme, ale my sme vám chceli hlavne ukázať, ako málo stačí - kvalitný make-up, vlasy a trošku fantázie a naozaj každá žena môže byť hviezdou. Skutočne každá! Preto milé dámy, tešíme sa na vás pri budúcoročnej zmenárni v POLUS CITY CENTER. Veríme, že sme Vás inšpirovali a možno to budete práve vy, ktorá sa stanete našou hviezdou v ďalších článkoch tejto rubriky v roku 2015. Takže vidíme a čítame sa v našej rubrike  RADOSŤ ZAŽIARIŤ opäť v novom roku!

Mirka

Dáška

Silvia

Veronika

Ktorá kráska z tímu zmenárne sa podľa vás sa najviac podobá na ikonu z minulosti?

spolu hlasovalo 218 ľudí

Mirka
35
Dáška
53
Silvia
109

A teraz tie sľúbené RADY a TIPY na vianočné darčeky, ktoré nás inšpirovali v Polus City Center. TOTO URČITE NIE! Papuče, ponožky, nevhodná spodná bielizeň (malá či veľká), reklamné predmety s logom či peniaze!

PRE ŽENU: vždy funguje trendová kabelka, šperk, štóla či šatka. Krásne tipy nájdete v Polus City Center v unikátnych predajniach YAYA, Magenta, Sugarbird či Lindex.

PRE MUŽA: nadčasové a kvalitné doplnky, originálne askoty, kravaty, či manžetové gombíky, šály, opasky nájdete v Poluse napríklad v predajni Tailor Made alebo Paco Lorente.

PRE DETI: zábava, zábava, zábava...
Deti chcú zábavu! Aj v oblečení a preto darček v podobe teplých topánok, či rukavíc ich až tak nepoteší. Najdôležitejšia je originalita, preto odporúčame obchod Paul Frank v Poluse, ktorý milujú nielen deti. 

PRE KAŽDÉHO - POUKÁŽKA: Pokiaľ váhate vo výbere, túto dilemu hravo vyriešite kúpou darčekovej poukážky vo vami zvolenej hodnote. Práve takúto možnosť ponúka Polus City Center. Jednoducho zakúpite darčekové poukážky a obdarovaný si už ľahko vyberie darčeky podľa svojho uváženia. Originálne poukážky sú platné v cca 100 prevádzkach v Poluse. Zakúpiť sa dajú kedykoľvek, priamo na informačnom pulte nákupného centra, v kombináciách 20 alebo 30 Eur, v akomkoľvek zvolenom počte. 

ORIGINÁLNE: voucher na zábavný kurz varenia v unikátnej škole varenia priamo v Poluse.

A POZOR!  V Poluse  s obdarovávaním nekončia ani po Vianociach. Viacerým zákazníkom urobia radosť vo forme skvelých cien, ako je lyžiarsky zájazd do Álp, niekoľko pobytov v Bešeňovej, celoročné členstvo do fitnesscentra, či skvelé nové televízory a športové oblečenie.
A ako môžete jednu z cien získať aj vy?  Stačí ak nakúpite v Polus City Center v termíne od decembra až do konca februára v minimálnej hodnote 50€  a niektorá z atraktívnych výhier môže byť práve vaša. 

Viac informácií nájdete na: www.polus.sk alebo www.facebook.com/poluscitycenter.

- Najčítanejšie -