Presunúť na hlavný obsah

Takto sa usmieva bojovníčka, ktorá položila rakovinu na lopatky!

Radosť zažiariť

Už z fotiek je zrejmé, že pani Ľubka srší entuziazmom a pozitívnym prístupom k životu. Na rozdiel od mnohých, ktorý ho berú ako samozrejmosť, je však pre Ľubku život vybojovaný dar.

Pred dvoma rokmi zabojovala a nenaplnila čierne prognózy lekárov, ktorí jej po diagnostikovaní závažného onkologického ochorenia dávali len pár týždňov.  Dnes nachádza naplnenie v práci pre ľudí, ktorí sami potrebujú pomoc. Zmena imidžu bola v Ľubkinom prípade výsostne kozmetická záležitosť – žiarila, už keď prišla do Polusu. Prioritou nášho tímu bolo teda len pozdvihnúť prirodzene pekné, jemné črty a osviežiť Ľubkin look novým účesom, líčením a trendy outfitmi.  A ďalšia skvelá premena v Polus City Center  v rubrike Radosť zažiariť  je teda na svete.

Pani Ľubka potrebovala poradiť a upraviť strih vlasov,  zmeniť a zjednotiť  farbu, a takpovediac zmodernizovať celkový imidž. To sa v Salóne PIEROT v Poluse podarilo na jednotku. Naša vizážistka Marcela Volentierová zvolila pre Ľubku líčenie úplne jemné, elegantné a v prírodných farbách. Ľubkine oči sa po pár ťahoch štetcom nádherne rozžiarili a vynikla ich farba. 

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková vybrala v nákupnom centre Polus modely v predajniach značiek TOMMY HILFIGER a CAMAIEU a nastylovala pani Ľubku na rôzne príležitosti. 

Základom prvého outfitu sú klasické puzdrové šaty, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej dámy. Tie naše sme našli v predajni CAMAIEU a sú v nezvyčajnej modro-bordovej kombinácii. Doplnili sme ich tmavomodrými pančuškami, bordovým kardiganom a náhrdelníkom rovnakej značky. V takomto outfite môžete vyraziť na akékoľvek stretnutie v bežný pracovný deň a pokiaľ si to vaša práca vyžaduje, vymeníte len svetrík za sako.

Druhý outfit je výbornou voľbou na voľný čas, keďže je ležérnejší. Keďže pani Ľubke mimoriadne pristanú prírodné farby, vybrali sme, opäť v predajni CAMAIEU, pieskovú koženú bundu, ktorá vám dodá šmrnc a mladíckosť v akomkoľvek veku. Veľmi módnou záležitosťou je tzv. nákrčník, ktorý slúži namiesto šatky či šálu a okrem toho, že zahreje, je dokonalým doplnkom na topy bez golierov. Tmavomodré klasické džíny s kabelkou už len doladili tento jesenný look.

Ako druhú sme v Polus City Center navštívili predajňu americkej značky TOMMY HILFIGER, ktorá ponúka vysoko kvalitné oblečenie na rôzne príležitosti. My sme vybrali pani Ľubke károvanú košeľu v kombinácii s vínovočerveným svetríkom s výstrihom v tvare V. Počas chladnejších dní vás dokonale zahreje vesta s kožušinovou aplikáciou, napríklad aj v bielej farbe. Ležérnosť tohoto oufitu podčiarkuje kabelka na kríž, tzv. crossbody. Kvalitné kožené čižmy značky Hilfiger boli v predajni v Poluse samozrejmosťou.

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Myslíte si, že premena pani Ľubke pristane?

spolu hlasovalo 117 ľudí

Áno
116
Nie
1

 

- Najčítanejšie -