Presunúť na hlavný obsah

Žiarivá, pritom sama sebou! Premena v znamení prirodzenosti

Radosť zažiariť

Skvelá postava, dievčenský šarm a pozitívna energia. Jedným slovom, nikto by jej nehádal 39 rokov a 3 deti.

Pani Paulína sa profesionálne venuje cvičeniu jogy a pilates, inak všetku energiu a čas venuje svojim krásnym trom deťom. Do našej zmenárne zavítala aj s jedným z nich, 12-ročnou dcérou Emkou. Rozhodli sme sa dnes ukázať, že každá žena má mnoho tvárí. Ako sa nám to podarilo, posúďte sami.

V kaderníckom salóne PIEROT v Polus City Center Paulínine vlasy upravili, zjednotili farbu a prestrihali do pohodlného a moderného účesu, ktorý si nevyžaduje každodennú zložitú strarostlivosť. Vizážistka Stanka Katráková vykúzlila s prípravkami Max Factor  veľmi prirodzený make-up, vhodný na každý deň.    

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková v Poluse vybrala na dnešnú premenu známu a univerzálnu predajňu H & M, ktorá okrem dámskej módy ponúka aj pánsku a detskú kolekciu. 

Ako prvý outfit sme zvolili oblečenie, ktoré je pani Paulíne najbližšie, a to športový model vhodný pre vyťaženú trojnásobnú mamičku a cvičiteľku jogy a pilatesu. Tlmené jesenné farby teplákov, svetra aj tenisiek prežiarila hrejivá ružová vesta, ktorá je neoceniteľnou spoločníčkou na jesenné obdobie. Malú Emku sme doladili k maminke do ružovo-šedých tónov a nemohla chýbať ani aktuálne mimoriadne obľúbená šifónová suknička v baletnom štýle. Do pozornosti dávame skvelé detské rukavičky, ktoré môžete nosiť ako palčiaky aj ako klasické rukavice.

V každej žene sa ukrýva diva a to potvrdila aj pani Paulínka, len čo vkĺzla do druhého outfitu, ktorý zvýraznil jej dokonalú postavu a ženskosť. Bohato zdobená sukňa je šperkom sama o sebe a tak sme ju doplnili len jednoduchým topom, čiernymi lodičkami na platforme a strapcovou kabelkou. Čerešničkou na tomto outfite je chlpatý extravagantný kabát, ktorý určite neostane bez povšimnutia.

Šedá farba nie je len pre šedé myšky, ale aj pre dámy na úrovni! Kvalitný a prepracovaný kabát je výbornou voľbou na chladnejšie dni a my sme sa rozhodli nechať to tón v tóne s čiernou farbou. Vznikol tak jednoduchý a minimalistický outfit. Jeseň a zima je iduálnym obdobím pre voľbu doplnkov, akými sú klobúčiky, šály, šatky či rukavice. Nebojte sa ich a noste s radosťou!

Milé dámy, s jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Páči sa vám prirodzená premena pani Paulíny?

spolu hlasovalo 2 ľudí

Áno
2
Nie
0

- Najčítanejšie -