Presunúť na hlavný obsah

Má pánske povolanie, ale dámsky šarm jej nechýba

Radosť zažiariť

Pani Lucia je mama dvoch už takmer dospelých dcér, sympatická a stále usmievavá štyridsiatnička s povolaním, v ktorom sa stretávame prevažne s mužmi. Je architektka a preto je jej prácou napríklad aj behanie po stavbách, či dohliadanie na priebeh výstavby. Jej domáci šatník preto tvorí väčšinou pohodlné, športovejšie oblečenie, nohavice, tričká a pohodlné topánky. My sme sa rozhodli, že jej v Polus City Center doprajeme takú malú, elegantnú „dámsku jazdu“ po predajniach s módnym oblečením a k tomu kompletný servis v podobe kaderníckych, vizážistických aj stylingových služieb. Jednoducho strávili sme deň pod heslom RADOSŤ ZAŽIARIŤ.

Pani Lucia a  team  našej zmenárne si celý deň spoločne užívali a kochali sa módnym výberom v Poluse. A naozaj bolo z čoho vyberať! Aby sme nepredbiehali, ako prvá sa absolvovala návšteva kaderníckeho salónu, poradenstvo a líčenie s vizážistkou. 

Vlasy pani Lucie dostali tmavšiu, výraznejšiu  farbu, čo jej dodalo mladistvejší vzhľad. Šikovná kaderníčka Renáta Vachálková zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center poradila a vytvorila kratší strih, ktorý je variabilný, dobre a ľahko upravovateľný na každú príležitosť. Naša dvorná vizážistka Veronika Vargová vie skvele odhadnúť a nalíčiť tak, aby sa žena cítila napriek výraznejšiemu make-upu príjemne a najmä prirodzene. 

Takto krásne učesanú a nalíčenú ju vzala do parády módna stylistka Mirka Dobiš Michalková a zavŕšila dokonalú premenu troma outfitmi, ktoré boli nielen na pohľad originálne a módne, ale aj pohodlné.

Ako prvé sme našli pohodlné a vkusné oblečenie v predajni americkej značky TOMMY HILFIGER v Polus City Center. Takýto outfit je vhodný do akéhokoľvek jarného počasia vďaka nylonovej bundičke, ktorá je maximálne ľahká no zároveň aj nepremokavá, čo pri svojej práci táto dáma určite ocení. Tmavomodré sandálky na platforme rovnomennej značky sú neodmysliteľnou bodkou za týmto športovo-elegantným modelom.

Druhý outfit vhodný napríklad na stretnutia s priateľmi, prechádzku v meste či len tak na bežný deň sme objavili  v predajni PROMOD. Pani Lucia bola očarená voľnými nohavicami, ktoré napriek športovému a pohodlnému strihu pôsobili veľmi elegantne. Takýto kúsok stačí len doplniť elegantnými topánkami a kabelkou a môžete vyraziť naozaj takmer kamkoľvek. 


 
V predajni FAVAB, ktorá  už dávno nie je známa len širokým výberom spodnej bielizne, ale dnes hlavne nápaditou, elegantnou a sexi konfekciou  s doplnkami od Swarovského, sme vybrali elegantné šaty s doplnkami ako kabelka a šatka. Všetko sme zladili v jednom  farebnom tóne. V takomto outfite môže pani Lucia vyraziť na obchodné stretnutie, alebo kamkoľvek kde chce zapôsobiť naozaj spoľahlivo a seriózne. Topánky sme dokombinovali z predajne Baťa.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru nášho projektu premeny, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

Páči sa vám premena pani Lucie?

spolu hlasovalo 76 ľudí

Áno
71
Nie
5

 

- Najčítanejšie -