Presunúť na hlavný obsah

Za túto zmenu môže kamarátka!

Radosť zažiariť

Ráno 5:45 jej prišla smska a jej to zmenilo celý deň. Narýchlo zastúpila kamarátku a večer odchádzala ako iná žena.

Do zmenárne v Poluse sme vybrali  slečnu Elu, tá sa však kvôli náhlym zdravotným ťažkostiam nemohla v deň zmeny dostaviť, preto za seba poslala kamarátku - náhradníčku.  Barborka prišla na stretnutie do Polusu narýchlo, nepripravená a o to väčšie prekvapenie zažila pri realizácii zmeny.   Jej radikálna zmena bola isto šokom nielen pre jej priateľa a kolegov v práci :).


       
Najväčšia zmena, na ktorú sa Barborka podujala bola pri úprave vlasov. Už dlhšie uvažovala o radikálnejšom skrátení vlasov, ktoré nosila dovtedy prevažne „v cope“. Kaderník Filip Píška zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center ju teda vzal za slovo a dlho pestovaný cop bol zrazu minulosťou. Vlasy skrátil na tzv. mikádo a  oživil ich tmavým prelivom. Vizážistka Veronika Vargová  ju nalíčila výraznejšie, aby doplnila jej nový look.

V predajni TOMMY HILFIGER sme pre Barboru vybrali hneď dva varianty casual outfitov. Jeden v klasickejšej, elegantnejšej verzii a druhý v športovejšej verzii z kolekcie  Hilfiger Denim. 
Na prvý pohľad nás zaujali netradičné farby a kombinácie ako napríklad neónová oranžová s ružovou. Barbora miluje farby a aj na naše prvé stretnutie prišla s výraznými doplnkami. Bolo teda rozhodnuté. Outfit sme doplnili kabelkou rovnakej značky a farebnými lodičkami z predajne Baťa.

Druhý outfit  je vyskladaný kompletne z kolekcie Hilfiger Denim a pozostáva z bodkovaných letných šiat, klasickej džínovej bundy a zelenej šušťákovej bundičky, ktorú si môžete opásať okolo pása a dosiahnete mladícky a tzv. streetstylový look. Kabelka aj pohodlné sandálky na platforme sú rovnomennej značky. Barbora sa v tomto oblečení cítila doslova ako ryba vo vode a bola veľmi prekvapená, aké pohodlné dokážu byť topánky na vyššom podpätku.

V  unikátnej predajni D´FASHION v Poluse  sme našli tento zaujímavý model, ktorý nás zaujal nielen asymetrickým strihom, ale aj materiálom. Hrubá imitácia čipky vytvára efekt potlače a v takýchto šatách sa razom stanete ozdobou každej spoločenskej udalosti. Doplnky sme poňali vzhľadom na zaujímavosť šiat minimalisticky a doplnili sme ich len čiernymi náušnicami.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

Páči sa vám premena pani Barborky?

spolu hlasovalo 154 ľudí

Áno
140
Nie
14

- Najčítanejšie -