Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá premena, z nenápadnej maminky Femme Fatale!

Radosť zažiariť

Tak toto si nenechajte ujsť! Mladá mamička na materskej dovolenke si odskočila do bratislavského Polusu, aby si užila jeden deň pre seba. Pozrite aká dokonalá premena sa podarila tímu zmenárne s mladou mamičkou Silviou, ďalšou účastníčkou unikátnej zmenárne, ktorú ponúka pre svoje zákazníčky Polus City Center v projekte Radosť zažiariť.

Pre dokonalú zmenu je dôležitá  výraznejšia úprava vlasov  a preto sa našim dámam venujú profesionáli priamo v kaderníckom salóne v Poluse. Tento krát sa dôležitej úlohy zhostil Peter Kuruc zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center  a Silvia po jeho kaderníckom výkone priam zažiarila. Úplne nový strih a nová tmavšia farba rozžiarila nádhernú Silviinu tvár. 

Silvia  je prirodzene krásna žena so súmernou tvárou, krásnymi plnými perami a prenikavými očami. Jediné čo bolo potrebné, bolo tieto prednosti zvýrazniť. Naša vizážistka Veronika Vargová presne vie, ako vykúzliť za pár minút neodolateľný pohľad. Stačilo prirodzené, ale kvalitné líčenie a správny výber prírodných farieb. 

Stylistka Miroslava Dobiš Michalková sa na prvý pohľad potešila skvelej postave akú je radosť obliekať. Prvý outfit, ktorý mal byť určený na každý deň sme našli v predajni LINDEX. Táto švédska módna značka má vo svojej jedinej predajni v Bratislave široký výber oblečenia na rôzne príležitosti.  No nielen oblečenie,  nájdete tu aj kabelky, šperky či spodnú bielizeň. To všetko sme skombinovali do tohto casual outfitu, v ktorom sa Silvia cítila veľmi uvoľnene, ale zároveň atraktívne.  Oblečenie sme doplnili elegantnými, pohodlnými topánkami a kabelkou z novej jarnej kolekcie predajne BAŤA v Poluse.

Druhý outfit sme vybrali v predajni PROMOD, v ktorej aktuálne nájdete krásnu jarnú kolekciu v prírodných farbách od pieskovej, hnedej až po tyrkysovú či ružovú. Už na prvý pohľad nás zaujali jedinečné jarné čižmy, ktoré sa dokonale hodia ku koženej strapcovej sukni. Top prírodných farieb sme doplnili klasickou džínovou bundou a tyrkysovou crossbody kabelkou. A jar už môže  naozaj začať!

Femme Fatale – to je pomenovanie  príťažlivej,  zvodnej a  výraznej ženy.  A takouto sa Silvia okamžite stala vo výnimočnom outfite značky SUGARBIRD. Táto unikátna značka si už našla svoje miesto na slovenskom trhu a ponúka nádherné šaty aj na výnimočné príležitosti. Dlhú lesklú červenú sukňu sme museli doslova vybojovať na nafotenie našej Zmenárne, keďže len počas skúšania outfitu prišli dve zákazníčky – záujemkyne o kúpu. K sukni sme zvolili asymetrický top á la pončo, ktorý sme prepásali hrubým opaskom. Doplnili sme vysokými topánkami na platforme a zaujímavou kabelkou a výsledný efekt je božský!

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

- Najčítanejšie -