Presunúť na hlavný obsah

Aj keď vyzerala ako zo 60-tych rokov, bola IN!

Radosť zažiariť

Ďalšia vydarená zmena sa podarila s pani Veronikou, ktorá prišla vyskúšať unikátnu službu zmenárne pre zákazníčky Polusu v projekte Radosť zažiariť. V druhom ročníku a vynovenej zmenárni roku 2014 je už druhou zákazníčkou, ktorá podstúpila zmenu. Vymysleli sme jej aj originálny look ako zo 60-tych rokov a zmena bola naozaj dokonalá.

Novinkou našej tohtoročnej zmenárne je úprava vlasov našich zákazníčok priamo v kaderníckom salóne v Poluse. Šikovné ruky profesionálnej kaderníčky Michaely Šuškovej zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center vykúzlili Veronike tento skvelý strih a tiež oživili farbu vlasov.

Naša vizážistka, Veronika Vargová sa pohrala s farbami a jemné prirodzené líčenie dodalo Veronike nežnosť a ženskosť.

Prvý outfit, ktorý mal byť určený na každý deň sme objavili v predajni MANGO v Poluse. Dobre strihaná kožená bunda je základom pre tento voľnočasový outfit. Užšie strihané džíny a tzv. letné čižmy podčiarkli ležérny look a pani Veronika sa v tomto oblečení cítila viac uvoľnená. 

Druhý, tiež ležérny outfit sme vybrali v predajni holandskej značky YAYA. Nová jarná kolekcia tejto značky ponúka oblečenie klasických strihov s použitím vysoko kvalitných a najmä prírodných materiálov. Ľanové sako v kombinácii s pastelovo modrou farbou vyčarilo jarný nádych všade kam sme sa pohli napriek marcovému počasiu. Nižšie podpätky na kožených mokasínach z predajne BAŤA zaručujú komfort pre nohy po celý deň a tak sú maximálne vhodné aj pre mladú aktívnu mamičku akou je aj Veronika.

V treťom outfite vyzerala Veronika ako pravá dáma vystrihnutá zo starých filmov. Móda 60-tych rokov sa vyznačovala geometrickými tvarmi, sukňami s dĺžkou po kolená a masívnymi šperkami. V tomto duchu sa nesie aj náš posledný neobvyklý outfit, ktorý spolu s kabelkou fuchsiovej farby sme objavili v obľúbenej predajni značky LINDEX. K takémuto outfitu patria neodmysliteľne nadrozmerné slnečné okuliare a dokonalý look filmovej hviezdy je zaručený.

Oblečenie sme pri všetkých troch outfitoch doplnili pohodlnými topánkami a kabelkami z novej jarnej kolekcie predajne BAŤA v Poluse.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

- Najčítanejšie -