Presunúť na hlavný obsah

Chcete byť krásna a atraktívna? Tajomstvo je v sebavedomí!

Radosť zažiariť

Mnoho z vás nám často píše veľmi podobné maily. Chýba vám priateľ alebo partner, ktorý by vás podporil a poradil čo vám pristane. Nemáte dosť sebavedomia a necítite sa byť krásne...

Z jedného takéhoto mailu citujeme pani Martinku z Gajar: „Rada by som využila pomoc a rady stylistky a vizážistky z vašej zmenárne, nakoľko ma zaujalo, ako nádherne a nevtieravo ste  pomohli k zmene Anke. Ako je vidieť, každá, aj nenápadná žena  môže byť krásna. Som 40-ročná mama aktívneho, 9-ročného syna, ktorá občas zájde ku kaderníčke, ale nenavštevuje kozmetické salóny a veľmi nemá čas behať po obchodoch. Trendy v oblečení sledujem skôr na nete  alebo časopisoch, ako by som ich reálne zaraďovala do svojho šatníka, lebo na veľa vecí nemám nejako odvahu. Nemám  niekoho, kto by mi povedal: "toto je dobré, toto už nie, toto by ti seklo". A práve Martinka mala to šťastie, že sme ju vybrali do našej zmenárne. Všetky ostatné dámy aj slečny:  Sebavedomie!  Nebojte sa experimentovať, noste to čo sa vám páči a v čom sa cítite dobre a žensky. Pretože ako sme už spomínali, krása vyžaruje najmä z vnútra!
 
O zmenu Martinky sa postarali naša vizážistka Slávka Šokoťková a stylistka Miroslava Dobiš Michalková.  Pani Martinka je pekná štyridsiatnička so skvelou postavou. V jej prípade nešlo ani tak o zmenu, ale skôr o podčiarknutie prirodzenej krásy. Aj pre takéto dámy, slečny  je vhodná  kolekcia z  predajne Jasmine v Poluse. Hneď pri prvom outfite sa jednoznačne potvrdilo, že je radosť obliekať takéto ženy. Puzdrové šaty telovej farby sme doplnili módnym predĺženým sakom, ktoré má výrazné vypchávky na ramenách. „Takýto strih saka vám dámy opticky zúži pás a budete pôsobiť vyššie a štíhlejšie“. radí Mirka. Celý outfit sa niesol tón v tóne a tak sme zvolili béžové členkové čižmičky z predajne Danea a kabelku rovnakých farieb.
 
 
Ako druhý sme v predajni Jasmine vyskladali pre pani Martinku outfit, ktorý je vhodný na voľný čas, prechádzku či kávičku v meste. Klasické nohavice s čiernymi čižmami sme ozvláštnili kožušinovým pončom, ktoré nájdete v spomínanej predajni v mnohých farebných variáciách. Pokiaľ máte pocit, že pončo je prikrátke nebojte sa predĺžených tielok či tričiek v ľubovoľnej farbe. Mladícka baretka Vám uberie pár rokov a celý outfit odľahčí a oživí.
 
 
Ak sa chystáte na večeru či napríklad do divadla a klasická čierna Vás nudí, čo tak vyskúšať náš tretí outfit?  V predajni Jasmine sme objavili krásne bordové šaty s netopierými rukávmi a doplnili sme ich  kožušinovými límcami, ktoré môžete ľubovoľne použiť aj ako rolák či čelenku. Doplnili sme elegantný náhrdelník a Martinka sa razom premenila na dámu večera.
 
 
Polus City Center robí svojim zákazníčkam radosť. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”. Počas celého roku sme vám prinášali  inšpirácie z našej zmenárne a v závere roka sme pre vás pripravili prekvapenie v podobe SÚŤAŽE. Už o pár týždňov budete môcť hlasovať za najvydarenejšiu zmenáreň a  vyhrať skvelé ceny – poukážky na nákupy v Polus City Center.  Sledujte našu zmenáreň RADOSŤ ZAŽIARIŤ  a darčeky z  Polusu môžu byť aj vaše!