Presunúť na hlavný obsah

Gala Premena 2013 - hlasujte za najlepšiu premenu a vyhrajte!

Radosť zažiariť

Portál Feminity.sk v spolupráci s Polus City Center pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať hodnotné poukážky na vianočný nákup priamo v Poluse.

 
Polus City Center robí svojim zákazníčkam radosť. A preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”. Počas celého roku sme vám prinášali inšpirácie z tejto zmenárne a teraz, v závere roka sme pre vás pripravili prekvapenie v podobe SÚŤAŽE - spúšťame hlasovanie o najlepšiu premenu roku 2013!
Hlasujte za najvydarenejšiu zmenáreň a vyhrajte skvelé ceny – poukážky na nákupy priamo v nákupnom centre Polus City Center. 
 
Spomedzi hlasujúcich vyžrebujeme TROCH Z VÁS, ktorí vyhrajú exkluzívne poukážky na  nákup v Polus City Center v hodnote 100, 80 a 50 Eur.  
 
Dáma alebo pán zo zmenárne, ktorý bude mať najviac hlasov  získa od nás poukážku v hodnote 50 Eur na nákup podľa vlastného výberu. 
 
Pozrite si fotogalériu všetkých 19 premien, ktorým môžete dať  SVOJ HLAS. 

HLASUJTE  a darčeky z Polusu môžu byť aj Vaše! 

Súťaž trvá od 9.12. 2013, hlasovanie končí 16.12.2013 o 23.59. Výhercov uverejníme 17.12.2013 na stránkach portálu Feminity.sk. Pozrite si kompletné pravidlá súťaže.