Presunúť na hlavný obsah

Poznáme najlepšiu premenu roku 2013!

Radosť zažiariť

Ženský magazín Feminity.sk v spolupráci s Polus City Center pre vás pripravili súťaž, v ktorej ste rozhodovali o najlepšej premene v rámci našej zmenárne Radosť zažiariť. Pozrite si, kto sa stal absolútnym víťazom a tiež 3 výhercov, ktorí získavajú poukazy na nákup v Poluse!

 

Počas roku 2013 sme vám v spolupráci s Polus City Center prinášali zaujímavé premeny našich čitateľov, ktorí mali možnosť vyskúšať si servis profesionálov. Nakupovanie tých správnych kúskov vzhľadom na ich postavu a vzhľad, poradenstvo od stylistky Mirky, či dokonalú vizáž od profesionálky Slávky. To všetko zachytila na svoj fotoaparát šikovná fotografka Dáška, vďaka ktorej sme mali možnosť vidieť premenu nielen "pred" a "po", ale mohli sme tiež okúsiť príjemnú atmosféru, v ktorej sa celý deň niesol.

Tešíme sa veľkému záujmu zo strany čitateľov a tomu, že sa snažia dbať o svoj vzhľad a vyzerať čo najlepšie, ako sa dá. Spomedzi všetkých zúčastnených ste mali možnosť vybrať len jedného z nich, ktorý získa titul Premena roka 2013. Víťazkou, ktorá od vás získala najväčší počet hlasov sa napokon stala mladá mamička Romana z Bratislavy. Šmrncovná Romana získava poukážku v hodnote 50 Eur na nákup podľa vlastného výberu v Polus City Center v Bratislave. Blahoželáme!

Celú premenu Romany z Bratislavy si môžete pozrieť TU.

Podľa pravidiel súťaže sme tiež vyžrebovali troch z vás, ktorí získavajú exkluzívny poukaz na nákup v Polus City Center v hodnote 100, 80 a 50 Eur.

Výhercovia súťaže:

Veronika Vištiaková - poukaz v hodnote 100 €
Jaroslava Badániová - poukaz v hodnote 80 €
Jozef Belavý - poukaz v hodnote 50 €

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -