Presunúť na hlavný obsah

Zmeňte Váš pohľad na nákupy darčekov!

Radosť zažiariť

Počas celého roku sme vám v  rubrike „Radosť zažiariť“ prinášali inšpirácie z našej zmenárne v Poluse. 20-tim z Vás sme dopriali možnosť zažiť skvelý deň a poradili sme, ako sa upraviť, obliecť – ako správne nakupovať veci, ktoré vám pristanú. Teraz sa však blížia Vianoce a my nenakupujeme pre seba, ale hľadáme darčeky najmä pre našich blízkych, mužov, priateľov, ženy, sestry, mamy, priateľky či deti. Viete čo Vašim blízkym urobí radosť?

TOTO URČITE NIE!

1. Spodná bielizeň či oblečenie  nesprávnej veľkosti
2. Čistiace prostriedky
3. Reklamné predmety
4. Peniaze 
5. Nič
 
 

PRE ŽENU- vždy funguje:

Trendová kabelka
 
My sme vybrali modrú koženú z limitovanej kolekcie Matthew Wiliamson pre značku Lindex. Túto unikátnu predajňu nájdete v Bratislave len v Poluse a verte, že určite poteší každú dámu bez ohľadu na vek.
 
 
Doplnok, štóla či šatka 
 
V elegantnej predajni holandskej značky Yaya nájdete okrem kvalitného oblečenia aj nádherné nadčasové šatky, náramky, rukavičky zladené s čiapkou či šálom, alebo originálne dekoratívne doplnky. V prípade, že sa rozhodnete pre farebnú štólu ako my, obdarovaná dáma ju môže využiť v zimnom období ako šál a v letnom zahreje ako štóla napríklad aj v divadle. V tomto prípade platí, čím väčšia tým lepšia :-).
 
 
Poukážka
 
Neviete vybrať pre svoju partnerku, sestru, či mamu tú správnu veľkosť, farbu, alebo výber radšej prenecháte na ne?  Nielen v predajni  Sugarbird  v Poluse, ktorú sme navštívili, Vám radi poskytnú poukážku na nákup v želanej hodnote. Obdarovaná si tak môže vybrať čo sa jej hodí, či to už budú spoločenské, večerné, koktejlové šaty, alebo extravagantný top zaujímavého strihu akých majú v predajni Sugarbird neúrekom. Neoľutujete :-).
 

PRE MUŽA:

Nadčasové a kvalitné doplnky
 
V jedinečnej predajni Tailor Made v Poluse môžete vybrať pre svojho partnera, priateľa, brata či otca krásne šatky tzv.  askoty, kravaty, či originálne  manžetové  gombíky. Táto čisto pánska predajňa je rajom pre náročných.
 

PRE DETI:

Zábava, zábava, zábava...
 
Deti chcú zábavu! Aj v oblečení a preto darček v podobe teplých topánok, či rukavíc ich až tak nepoteší.  Ak sa už rozhodnete pre trendové oblečenie, tak určite zábavné. Či už to budú trblietavé šaty, škrabošky z Lindexu, či zábavné mikiny.  Najdôležitejšia je originalita,  preto  tiež odporúčame obchod Paul Frank v Poluse, ktorý milujú nielen deti. Aj naša stylistka Mirka sa nachvíľku „zabudla“ 