Presunúť na hlavný obsah

Chlap, ktorý stihne všetko

Radosť zažiariť

Za dve hodiny stihol kávu, futbal, baseball aj snowbording. Jakub je študent chémie a prihlásil sa do zmenárne v Poluse s cieľom vyskúšať si profesionálny styling. Tak sa z Jakuba, ktorý je inak klasický lyžiar, stal na chvíľu snowbordista či baseballista.

Možno ho práve takéto oblečenie inšpiruje vyskúšať si nové športy a hlavne aj trendy v obliekaní. Niekedy nie je potrebá ani radikálna zmena, stačí len trochu fantázie a keď sa k tomu pridá kopec zábavy, výsledok je zaručený. Je RADOSŤ ZAŽIARIŤ v našej rubrike, čo poviete?Nechceli sme Jakuba vtesnať do klasických oblekov. Je to kreatívny mladý muž, študent, môže si dovoliť experimentovať v oblečení i v zábave. Tak sme ho nahovorili na trošku netradičnú zmenu – takúto športovú. Vybrali sme pre neho zaujímavú predajňu v Polus City Center s názvom NEW ZONE, ktorá reprezentuje svetových výrobcov spojených s takzvanými „boardridingovými“ športmi ako snowboarding, skateboarding, wakeboarding, windsurfing, ... ako aj lídra vo výrobe šiltoviek „megaznačku“ NEW ERA – americkú ikonu založenú v roku 1920. Naša stylistka Mirka Dobiš Michalková tu pre neho vybrala oblečenie na rôzne športové aktivity.

Ako prvý sme v tomto štýlovom obchode New Zone vybrali voľno časový model, ktorý je určený na rôzne príležitosti, či už idete s partiou do mesta, na kávu alebo do kina. Pokiaľ je pre Vás pohodlie prvoradé, tento model si Vás získa. Nadrozmerná taška je vhodná nielen ako cestovná, ale aj ako mestská napríklad pre športovcov, ktorí potrebujú mať mnoho vecí so sebou.

Pokiaľ ste fanúšikom baseballu alebo amerického futbalu týmto modelom budete nadšený. Na slovenské pomery je takýto outfit naozaj extravagantný, nevšedný a uberie vám aj pár rokov. Žlto-čierna kombinácia tento efekt ešte podčiarkne.


V treťom outfite sa Jakub takmer razom premenil na snowboardistu. Ako sme v úvode spomínali, je aktívny lyžiar, no v tomto modeli sa cítil naozaj „ako ryba vo vode“ a hlavne pohodlne. Takéto kvalitné oblečenie a štýlový snowboard z New Zone Vám zaručia obdiv nielen na svahu. Ako sa hovorí, zmena je život!Polus City Center robí svojim zákazníčkam i pánskym zákazníkom radosť. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”. Počas celého roku sme vám prinášali inšpirácie z našej zmenárne a v závere roka sme pre vás pripravili prekvapenie v podobe SÚŤAŽE. Už o pár týždňov budete môcť hlasovať za najvydarenejšiu zmenáreň a  vyhrať skvelé ceny – poukážky na nákupy v Polus City Center. Sledujte našu zmenáreň RADOSŤ ZAŽIARIŤ  a darčeky z Polusu môžu byť aj vaše!